Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

АКАДЕМІЯ ГРОМАДЯНИНА: ЯК НЕ ЗАГРАТИСЯ В ПОЛІТИКУ?

05 червня 2018 0

2-3 червня відбулася друга сесія «Академії громадянина» - проекту, що втілюється в Україні за підтримки Міжнародного Республіканського Інституту (IRI). Мета проекту – навчити громадських активістів бути більш професійними для ефективного втілення місцевих ініціатив.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МОЛОДЬ СТВОРЮЄ ЕФЕКТИВНУ КОМАНДУ

Участь у «Академії» для активістів Рівненщини приймає понад двадцять активістів, Дубровицю представляє голова ГО «СИЛА ВОЛІ» Роман Колюхов.

Під час другої сесії своїми знаннями з активними мешканцями Рівненщини ділилися експерти: Андрій Круглов – кандидат політичних наук, стратег, доцент НАДУ, та Любомир Грицак – експерт Інституту Політичної Освіти.

Перша частина навчання була присвячена налагодженню правильної комунікації між владою на місцях і громадськістю, активістів вчили правильно формувати свої основні меседжі і не шукати «зраду» на кожному кроці, а вибудовувати співпрацю з органами місцевого самоврядування для вирішення конкретних проблем на місцях.

Завдяки цікавим практичним вправам, учасники «Академії» навчилися визначати свої слабкі і сильні сторони у сфері налагодження комунікації, навчилися правильно розставляти пріоритети у роботі.

У другий день навчання політолог Любомир Грицак наголошував на необхідності розрізняти політичну діяльність від громадської, адже це зовсім різні речі, і, на його думку, вкрай не ефективно «гнатися за двома зайцями», інакше успіху не буде ні там ні там. Любомир допоміг учасникам тренінгу визначитись, хто вони: громадські активісти чи політики, провів яскраву презентацію про історію змін української політики та підготував цікаві практичні завдання.

На думку Любомира, проблема у тому, що в Україні на місцях поки що немає градації на політиків і громадських активістів, це часто одні і ті ж люди, також майже немає професійних громадських активістів, при тому, що Україна використовує лише 10% допомоги, яка виділяється міжнародною спільнотою на підтримку громадянського суспільства в Україні. Тому, власне, мета таких проектів як «Академія громадянина» - навчити громадських активістів бути більш професійними та ефективно втілювати суспільно-корисні проекти на місцях.

На активістів Рівненщини чекає ще одна сесія у червні, а далі відбудеться Всеукраїнська конференція, на якій активісти зі всієї України обмінюватимуться досвідом.

Команда молодих і енергійних людей Громадської організації «СИЛА ВОЛІ» використає отримані на «Академії» знання і навички задля втілення власних ідей та ініціатив у Дубровиці. Участь у таких проектах представників нашого міста – це, практично, прямий доступ до потужної підтримки, адже експерти міжнародного рівня безкоштовно передають свої знання і вміння, готові підказувати і допомагати, аби громадські організації розвивалися та, в перспективі, розвивали свої громади і Україну загалом.

переглядів: 614

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!