Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

АМЕРИКАНСЬКИЙ ІНВЕСТОР ЗАЦІКАВИВСЯ ПОЛІСЬКОЮ ЗЕМЛЕЮ

11 листопада 2021 0

У Рівненській обласній державної адміністрації відбулася зустріч із закордонним інвестором, який займається виробництвом сільськогосподарської продукції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЗЕМЕЛЬНОМУ ВІДДІЛІ МІСЬКРАДИ ВІДБУВАЄТЬСЯ МАГІЯ


Американський інвестор Девід Дональд Свірі запропонував вирощувати на Поліссі білий люпин. За словами іноземця, попередньо мова йде про 10 млн доларів інвестицій. Також це нові робочі місця та розвиток бізнесу.

Компанія Девіда Дональда Свірі займається виробництвом високоякісної сільськогосподарської продукції, зберіганням і перероблення сировини. Про це повідомили в Рівненській ОДА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПІДСУМКИ ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА НА ДУБРОВИЧЧИНІ

Закордонний інвестор Девід Дональд Свірі.

Для вирощування люпину найкраще підходять землі Полісся. Тим більше, що великої кількості виробництв і переробки там немає. Люпин збагачуватиме землі, це позитивна культура в структурі посівних площ. Переконаний, такий бізнес може стати драйвером розвитку нового аграрного напрямку в області. А це й нові робочі місця, і додаткові надходження в бюджет, — наголосив голова облдержадміністрації Віталій Коваль.


За результатами зустрічі домовилися, що інвестор підготує конкретні технічні завдання та вимоги. Ці пропозиції представлять для представників аграрного бізнесу та громад Рівненщини.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!