Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

АНАТОЛІЙ ГРИЦЕНКО: «ТРИ СФЕРИ, ЯКІ ТРЕБА РЕФОРМУВАТИ ПЕРШИМИ».

13 серпня 2018 65

Вже практично з вересня місяця стартує передвиборча компанія найбільших іграків, кандидатів у Президенти України. Одним з таких рейтингових кандидатів є незаперечно Анатолій Гриценко, який представляє політичну партію «Громадянська позиція».


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РОМАН БЕЗСМЕРТНИЙ: "ВТОМИВСЯ ПІДНОСИТИ ПАТРОНИ ТИМ, ХТО НЕ ВМІЄ СТРІЛЯТИ"

ПЕРШЕ - СУД. В нашій програмі (програмі партії «Громадянська позиція») записано, що ключове – людина, її права, свободи, її власність. Якщо вони порушуються, кожна людина в нашій державі повинна мати право через суд захистити свої права, свободи і власність. Так, як це відбувається в Чехії, в Литві: і бідний, і багатий, без грошей, просто по закону. Якщо це буде, до нас підуть інвестиції і люди будуть відчувати себе захищеними. Якщо цього не буде, то ніякий бізнесмен гроші сюди не вкладе, бо він потім їх не витягне. Він махне рукою і поїде краще в Хорватію чи якусь іншу державу, де немає відкатів і хабарів. Тому судова реформа – це перше.

ДРУГЕ – ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ, ЕНЕГРОЕФЕКТИВНІСТЬ. На виробництво цієї чашки чи цього стола, будь-якої одиниці продукції ми витрачаємо порівняно з іншими європейськими державами в 3-6 разів більше енергії. Це неефективно. Це означає, що продукція дорожча, її важче продавати, конкурувати. Це означає, що ми все більше споживаємо енергоносіїв, витрачаємо самі більше і на домівку, і на виробництво, і потім потрапляємо в залежність від зовнішніх поставок, насамперед з Росії. Тому - енергозбереження, енергоефективність всюди, по всій вертикалі: у будівлі, де треба просто поміняти вікна на склопакет, поставити регулятор на батареї, перейти на світлодіодні лампи, замість ламп розжарювання, та інші речі, які дозволяють економити, так само у виробництві, в бюджетних установах, всюди. Ми реально можемо в кілька разів зменшити і водночас розвинути технології енергозбереження, які дозволяють нашій промисловості працювати.

ТРЕТЄ – ЦЕ СИЛОВИЙ БЛОК. От зараз силовий блок спрямований на захист не стільки країни від зовнішнього ворога, скільки на захист влади від Майданів. Ми це бачили під час Революції Гідності. Який виходив «Беркут» супероснащений. А потім побачили солдатиків Збройних Сил, яким треба і бронежилет, і каску, і медичний пакет, і геть усе. Пріоритет (а це залежить від Президента – Верховного головнокомандувача) має бути відданий тим, хто захищає країну і народ від ворога, а не тим, хто ставить «рамки» і забезпечує порядок і спокій влади. Оце принципова річ. Тоді люди відчують зміни, тоді побачать, що вони в безпеці», - переконаний Анатолій Гриценко.

Вже на сьогодні за соціологічними показниками лідеру «Громадянської позиції» Анатолію Гриценку пророкують впевнену перемогу у другому турі Президентських виборів, а партії – проходження до Парламенту. В нашому випадку, залишається тільки дочекатися офіційних результатів виборчих перегонів.

переглядів: 3K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (65)
09-10-2018 12:56:50

Виборець Полісся

Святослав Вакарчук може сплутати виборчі карти Анатолію Гриценку і не тільки йому.Вони знаходяться з Анатолієм Степановичем на одному електоральному полі і відповідно розтягують голоса.А це не зовсім добре для обох Вивід один : треба сідати за стіл і домовлятися .

оцінити:

6 1
01-10-2018 08:46:34

Виборець Полісся

"Жодної підозри не було і немає"???Анатолій Гриценко отримав офіційну відповідь від Генеральної Прокуратури України "Ще раз, для усіляких вінників , пашинських , чорноволів та інших" порохоботів " ,які на каналах брешуть про злочини і кримінальні справи - жодної підозри не було і немає -так відповів Анатолій Гриценко на ті надуманні звинувачення проти нього .Менше вірте тому ,що написано "на заборі"???

оцінити:

23 1
24-09-2018 15:58:03

Виборець

Анатолій Гриценко веде переговори з Віталієм Кличком ,щодо можливого спільного походу двох партій осінню на Парламенські вибори.Дану інформацію підтвердим і мер Києва Віталій Кличко .

оцінити:

31 1
24-09-2018 08:50:23

Борис

Тут на сайті прокоментували ,що Анатолій Степанович ймовірно є технічний кандидат .Ні він є - КАНДИДАТОМ ТЕХНІЧНИХ НАУК .Як не крути ,як не верти ,цього не прослідковується ,що не можу сказати про інших.

оцінити:

33 2
24-09-2018 08:41:30

Борис

Святослав Вакарчук скоріше всього на чергові президенські вибори не піде. Він приєднається до команди Анатолія Степановича Гриценка .

оцінити:

34 1
22-09-2018 16:08:44

Вадим

Анатолій Гриценко :" В Порошенка немає шансів на переобрання ,він його втратив " .

оцінити:

39 3
22-09-2018 15:54:14

Виборець

Відома українська журналістка Кристина Бондаренко стала головою прес-служби виборчого штабу Анатолія Гриценка.

оцінити:

40 2
20-09-2018 07:38:18

Виборець

В разі перемоги Анатолія Степановича Гриценка на майбутніх Президенських виборах в Україні - Прем"єром може стати Андрій Садовий . В політиці -важливі люди (Анатолій Грицкнко ).

оцінити:

44 1
19-09-2018 11:15:52

Виборець

Анатолій Степанович Гриценко публічно заявив ,що партія " Громадянська позиція " і " Самопоміч " стоять на одній платформі і разом мають пройти шлях до об"єднання .

оцінити:

43 1
18-09-2018 14:10:43

Вадим

Читаю у новинах ,що в Анатолія Гриценка з числа кандидатів найвищий рейтинг довіри -43,2 %, за ним іде Вадим Рабінович ,Володимир Зеленський , а Юля Тимошенко, аж на шостому місці.

оцінити:

47 3

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!