Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

АНАТОЛІЙ ГРИЦЕНКО: «ТРИ СФЕРИ, ЯКІ ТРЕБА РЕФОРМУВАТИ ПЕРШИМИ».

13 серпня 2018 65

Вже практично з вересня місяця стартує передвиборча компанія найбільших іграків, кандидатів у Президенти України. Одним з таких рейтингових кандидатів є незаперечно Анатолій Гриценко, який представляє політичну партію «Громадянська позиція».


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РОМАН БЕЗСМЕРТНИЙ: "ВТОМИВСЯ ПІДНОСИТИ ПАТРОНИ ТИМ, ХТО НЕ ВМІЄ СТРІЛЯТИ"

ПЕРШЕ - СУД. В нашій програмі (програмі партії «Громадянська позиція») записано, що ключове – людина, її права, свободи, її власність. Якщо вони порушуються, кожна людина в нашій державі повинна мати право через суд захистити свої права, свободи і власність. Так, як це відбувається в Чехії, в Литві: і бідний, і багатий, без грошей, просто по закону. Якщо це буде, до нас підуть інвестиції і люди будуть відчувати себе захищеними. Якщо цього не буде, то ніякий бізнесмен гроші сюди не вкладе, бо він потім їх не витягне. Він махне рукою і поїде краще в Хорватію чи якусь іншу державу, де немає відкатів і хабарів. Тому судова реформа – це перше.

ДРУГЕ – ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ, ЕНЕГРОЕФЕКТИВНІСТЬ. На виробництво цієї чашки чи цього стола, будь-якої одиниці продукції ми витрачаємо порівняно з іншими європейськими державами в 3-6 разів більше енергії. Це неефективно. Це означає, що продукція дорожча, її важче продавати, конкурувати. Це означає, що ми все більше споживаємо енергоносіїв, витрачаємо самі більше і на домівку, і на виробництво, і потім потрапляємо в залежність від зовнішніх поставок, насамперед з Росії. Тому - енергозбереження, енергоефективність всюди, по всій вертикалі: у будівлі, де треба просто поміняти вікна на склопакет, поставити регулятор на батареї, перейти на світлодіодні лампи, замість ламп розжарювання, та інші речі, які дозволяють економити, так само у виробництві, в бюджетних установах, всюди. Ми реально можемо в кілька разів зменшити і водночас розвинути технології енергозбереження, які дозволяють нашій промисловості працювати.

ТРЕТЄ – ЦЕ СИЛОВИЙ БЛОК. От зараз силовий блок спрямований на захист не стільки країни від зовнішнього ворога, скільки на захист влади від Майданів. Ми це бачили під час Революції Гідності. Який виходив «Беркут» супероснащений. А потім побачили солдатиків Збройних Сил, яким треба і бронежилет, і каску, і медичний пакет, і геть усе. Пріоритет (а це залежить від Президента – Верховного головнокомандувача) має бути відданий тим, хто захищає країну і народ від ворога, а не тим, хто ставить «рамки» і забезпечує порядок і спокій влади. Оце принципова річ. Тоді люди відчують зміни, тоді побачать, що вони в безпеці», - переконаний Анатолій Гриценко.

Вже на сьогодні за соціологічними показниками лідеру «Громадянської позиції» Анатолію Гриценку пророкують впевнену перемогу у другому турі Президентських виборів, а партії – проходження до Парламенту. В нашому випадку, залишається тільки дочекатися офіційних результатів виборчих перегонів.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (65)
18-09-2018 09:03:30

Виборець

Анатолій Гриценко ,як ніхто розуміє ,що в числі основних проблем в Україні дві: війна та масове зубожіння людей ,які уже знаходяться за межею бідності. Вирішити ці проблеми і не тількі - це підсилу мудрій ,вольовій , відданній своєму народу людині.Гарно про Анатолія Степановича сказала дружина :" Я ніколи в його очах не бачила страху ".

оцінити:

45 2
18-09-2018 09:03:30

Виборець

Анатолій Гриценко ,як ніхто розуміє ,що в числі основних проблем в Україні дві: війна та масове зубожіння людей ,які уже знаходяться за межею бідності. Вирішити ці проблеми і не тількі - це підсилу мудрій ,вольовій , відданній своєму народу людині.Гарно про Анатолія Степановича сказала дружина :" Я ніколи в його очах не бачила страху ".

оцінити:

42 1
17-09-2018 13:10:53

Борис

Незаперечно ,що Анатолій Степанович є з відомих кандидатів найсамий близький до народу , який заслуговує на довіру.

оцінити:

45 2
17-09-2018 11:25:34

Виборець

Ататолій Гриценко незаперечно стає одним з найсильніших та авторитетних кандидатів на найвищу посаду в державі .

оцінити:

45 2
16-09-2018 14:48:35

Борис

Анатолій Гриценко - це та альтернатива для багатьох прогресивних виборців ,які в силу обставин , ще не визначилися за кого будуть голосувати на майбутніх Президенських виборах.

оцінити:

47 3
16-09-2018 10:01:09

ІРИНА

Я не можу сказати за всіх , а те що більшість вчасності вуличних торговців не будемо на президенських виборах голосувати за мерову Юлю це точно .Ми по горло ситі від місцевої " Батьківщини" їхнім "Новим курсом".Якщо ще виберуть Юлю то мер з Валентиною Степанівною взагалі не будуть бачити людей не то ,щоб ще вітатися???На місцевому рівні вони себе повністю скомпроментували.Завойовувати довіру треба роками ,а втратити можна за три роки мерства .ВІн зверхньо ставиться до людей ,а вуличних торговців взагалі за них не рахує .Ми для них розмінна монета і не більше ,а те що ми в більшості на межі виживання їм з мерськими окладами на нас наплювати і то дважди.А ми на Вас надіялися ???

оцінити:

47 4
16-09-2018 08:59:58

Виборець

На наступні Парламенські вибори "Громадянська позиція " Анатолія Степановича Гриценка може піти спільно з Садовим та його політсилою "Самопоміч" .Такий переговорний процес уже розпочався і перші кроки уже зроблено.Виходить ,що і на Президенських виборах вони можуть виступити єдиною монолітною командою і тоді шанси у Гриценка досить високі стати наступним Президентом України.

оцінити:

48 3
16-09-2018 08:51:02

Борис

Для "вічно другого" Гриценка на цей раз , досить високий шанс бути наступним Президентом України . Держдепартамент США на посаді Президента України в першу чергу бачить людину ,яка могла не на словах ,а на ділі протистояти агресії РФ .Країну треба повертати до мирного та безпечного життя .

оцінити:

47 3
15-09-2018 08:53:29

Виборець

Після зустрічі Анатолія Степановича Гриценка з високопоставленими Американцями мені особисто зрозуміло хто буде наступним Президентом України.

оцінити:

52 3
14-09-2018 15:45:48

Виборець

14 вересня 2018 року відбулася зустріч Анатолія Степановича Гриценка із колишнім Генеральним Секретарем НАТО Андресом Расмуссеном та зі спеціальним представником Держдепартаменту США з питань України Куртом Волкером .Про ,що це говорить ,що це були свого роду "оглядини" можливого претендента на найвищу посаду держави.Як розповів сам Анатолій Гриценко вони дивляться хто має великий шанс на перемогу в президенських виборах ,що це за команда ,яким курсом піде країна .Це говорить багато про що? Американці так просто нічого не роблять ?

оцінити:

54 3

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!