Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

АНАТОЛІЙ ГРИЦЕНКО: «ТРИ СФЕРИ, ЯКІ ТРЕБА РЕФОРМУВАТИ ПЕРШИМИ».

13 серпня 2018 65

Вже практично з вересня місяця стартує передвиборча компанія найбільших іграків, кандидатів у Президенти України. Одним з таких рейтингових кандидатів є незаперечно Анатолій Гриценко, який представляє політичну партію «Громадянська позиція».


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РОМАН БЕЗСМЕРТНИЙ: "ВТОМИВСЯ ПІДНОСИТИ ПАТРОНИ ТИМ, ХТО НЕ ВМІЄ СТРІЛЯТИ"

ПЕРШЕ - СУД. В нашій програмі (програмі партії «Громадянська позиція») записано, що ключове – людина, її права, свободи, її власність. Якщо вони порушуються, кожна людина в нашій державі повинна мати право через суд захистити свої права, свободи і власність. Так, як це відбувається в Чехії, в Литві: і бідний, і багатий, без грошей, просто по закону. Якщо це буде, до нас підуть інвестиції і люди будуть відчувати себе захищеними. Якщо цього не буде, то ніякий бізнесмен гроші сюди не вкладе, бо він потім їх не витягне. Він махне рукою і поїде краще в Хорватію чи якусь іншу державу, де немає відкатів і хабарів. Тому судова реформа – це перше.

ДРУГЕ – ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ, ЕНЕГРОЕФЕКТИВНІСТЬ. На виробництво цієї чашки чи цього стола, будь-якої одиниці продукції ми витрачаємо порівняно з іншими європейськими державами в 3-6 разів більше енергії. Це неефективно. Це означає, що продукція дорожча, її важче продавати, конкурувати. Це означає, що ми все більше споживаємо енергоносіїв, витрачаємо самі більше і на домівку, і на виробництво, і потім потрапляємо в залежність від зовнішніх поставок, насамперед з Росії. Тому - енергозбереження, енергоефективність всюди, по всій вертикалі: у будівлі, де треба просто поміняти вікна на склопакет, поставити регулятор на батареї, перейти на світлодіодні лампи, замість ламп розжарювання, та інші речі, які дозволяють економити, так само у виробництві, в бюджетних установах, всюди. Ми реально можемо в кілька разів зменшити і водночас розвинути технології енергозбереження, які дозволяють нашій промисловості працювати.

ТРЕТЄ – ЦЕ СИЛОВИЙ БЛОК. От зараз силовий блок спрямований на захист не стільки країни від зовнішнього ворога, скільки на захист влади від Майданів. Ми це бачили під час Революції Гідності. Який виходив «Беркут» супероснащений. А потім побачили солдатиків Збройних Сил, яким треба і бронежилет, і каску, і медичний пакет, і геть усе. Пріоритет (а це залежить від Президента – Верховного головнокомандувача) має бути відданий тим, хто захищає країну і народ від ворога, а не тим, хто ставить «рамки» і забезпечує порядок і спокій влади. Оце принципова річ. Тоді люди відчують зміни, тоді побачать, що вони в безпеці», - переконаний Анатолій Гриценко.

Вже на сьогодні за соціологічними показниками лідеру «Громадянської позиції» Анатолію Гриценку пророкують впевнену перемогу у другому турі Президентських виборів, а партії – проходження до Парламенту. В нашому випадку, залишається тільки дочекатися офіційних результатів виборчих перегонів.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (65)
09-09-2018 10:07:21

Виборець

"Країна стомилася , ми всі хочем повернутися до повноцінного мирного життя" - Анатолій Гриценко.

оцінити:

63 4
07-09-2018 14:10:14

K I M

Соціологія все частіше говорить ,що на даний час, прослідковується ,що в другий тур виходять :Тимошенко -Гриценко або Тимошенко -Порошенко.Все це попередні дані соціологічних досліджень .Більш конкретні будуть в кінці жовтня ,коли на повну силу запрацюють штаби кандидатів .Нам ,як говориться залишається тільки трохи зачекати .

оцінити:

70 4
07-09-2018 09:09:44

PETRO

Про то ,що Віктор Балога очолить виборчий штаб Анатолія Степановича Гриценка було повідомлено 6 вересня поточного року для керівників обласних організацій " Громадянської позиції " . Закарпаття з нами .

оцінити:

70 3
06-09-2018 10:23:42

месний

АСТАНАВИТЕСЬ !!!!!!!! вподобаний заклик Януковича!!!! нема чого останавлюваться ---- ВПЕРЕД !!! ГЕТЬ ДУЛЮ!!!!!!

оцінити:

75 3
05-09-2018 19:55:59

PETRO

Виборчий штаб Анатолія Степановича Гриценка ймовірно очолить Віктор Балога.Серйозні люди ,серйозні ставки .І це при тому ,що це тільки початок виборчих перегонів.

оцінити:

75 3
05-09-2018 15:20:15

K I M

Ви не дооцінюєте нинішні можливості Анатолія Гриценка .В нього все прораховано на відміну від його опонентів на десять шагів наперед .Він ніколи не був і не буде технічним кандидатом . Це за низько для Анатолія Степановича .Він є повноцінний претендент на найвищу посаду в державі.Він ігрок ,який за будь-яких обставин буде йти і перемагати .

оцінити:

75 2
05-09-2018 12:19:04

Астанавитесь

не смішить людей звідки у Гриценка - караван.он буде заробляти як технічний кандидат

оцінити:

64 17
04-09-2018 19:18:38

K I M

Анатолій Гриценко -НАСТОЯЩИЙ ПОЛКОВНИК .Собаки гавкають ,караван іде впевнено до перемоги.

оцінити:

77 2
04-09-2018 19:15:45

K I M

Один відомий журналіст сказав : Тимошенко з Порошенком так "мочать " Анатолія Гриценка ,що скоро зроблять його Президентом України .

оцінити:

76 1
02-09-2018 18:46:38

Астанавитесь

вистачить з нього міністра оборони-це не та людина який потрібен Українцям на посаді презедента.Хапуга з добре розвиненою мовою і жестикуляцією. Гриценку було б не погано дережіровать в оркестрі

оцінити:

14 71

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!