Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

АНАТОЛІЙ ГРИЦЕНКО: «ТРИ СФЕРИ, ЯКІ ТРЕБА РЕФОРМУВАТИ ПЕРШИМИ».

13 серпня 2018 65

Вже практично з вересня місяця стартує передвиборча компанія найбільших іграків, кандидатів у Президенти України. Одним з таких рейтингових кандидатів є незаперечно Анатолій Гриценко, який представляє політичну партію «Громадянська позиція».


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РОМАН БЕЗСМЕРТНИЙ: "ВТОМИВСЯ ПІДНОСИТИ ПАТРОНИ ТИМ, ХТО НЕ ВМІЄ СТРІЛЯТИ"

ПЕРШЕ - СУД. В нашій програмі (програмі партії «Громадянська позиція») записано, що ключове – людина, її права, свободи, її власність. Якщо вони порушуються, кожна людина в нашій державі повинна мати право через суд захистити свої права, свободи і власність. Так, як це відбувається в Чехії, в Литві: і бідний, і багатий, без грошей, просто по закону. Якщо це буде, до нас підуть інвестиції і люди будуть відчувати себе захищеними. Якщо цього не буде, то ніякий бізнесмен гроші сюди не вкладе, бо він потім їх не витягне. Він махне рукою і поїде краще в Хорватію чи якусь іншу державу, де немає відкатів і хабарів. Тому судова реформа – це перше.

ДРУГЕ – ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ, ЕНЕГРОЕФЕКТИВНІСТЬ. На виробництво цієї чашки чи цього стола, будь-якої одиниці продукції ми витрачаємо порівняно з іншими європейськими державами в 3-6 разів більше енергії. Це неефективно. Це означає, що продукція дорожча, її важче продавати, конкурувати. Це означає, що ми все більше споживаємо енергоносіїв, витрачаємо самі більше і на домівку, і на виробництво, і потім потрапляємо в залежність від зовнішніх поставок, насамперед з Росії. Тому - енергозбереження, енергоефективність всюди, по всій вертикалі: у будівлі, де треба просто поміняти вікна на склопакет, поставити регулятор на батареї, перейти на світлодіодні лампи, замість ламп розжарювання, та інші речі, які дозволяють економити, так само у виробництві, в бюджетних установах, всюди. Ми реально можемо в кілька разів зменшити і водночас розвинути технології енергозбереження, які дозволяють нашій промисловості працювати.

ТРЕТЄ – ЦЕ СИЛОВИЙ БЛОК. От зараз силовий блок спрямований на захист не стільки країни від зовнішнього ворога, скільки на захист влади від Майданів. Ми це бачили під час Революції Гідності. Який виходив «Беркут» супероснащений. А потім побачили солдатиків Збройних Сил, яким треба і бронежилет, і каску, і медичний пакет, і геть усе. Пріоритет (а це залежить від Президента – Верховного головнокомандувача) має бути відданий тим, хто захищає країну і народ від ворога, а не тим, хто ставить «рамки» і забезпечує порядок і спокій влади. Оце принципова річ. Тоді люди відчують зміни, тоді побачать, що вони в безпеці», - переконаний Анатолій Гриценко.

Вже на сьогодні за соціологічними показниками лідеру «Громадянської позиції» Анатолію Гриценку пророкують впевнену перемогу у другому турі Президентських виборів, а партії – проходження до Парламенту. В нашому випадку, залишається тільки дочекатися офіційних результатів виборчих перегонів.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (65)
02-09-2018 12:53:33

PETRO

Підвердження словам Анатолія Гриценка є те ,що кум презедента РФ ,лідер "Українського вибору " Віктор Медведчук назвав Тимошенко цілеспрямованим і добре підготовленим кандидатом у Президенти України .За його словами ,якщо обирати між Тимошенко і Гриценком то виборці повинні незаперечно підтримати Тимошенко.

оцінити:

81 2
02-09-2018 08:43:10

PETRO

Анатолій Гриценко назвав п"ять прізвищ-кандидатів в Перезиденти України :Тимошенко ,Гриценко ,Бойко ,Рабінович ,Порошенко.Якщо забрати з того списку прізвище Гриценко -ЩО БУДЕ ???

оцінити:

81 2
02-09-2018 08:37:46

PETRO

Анатолій Гриценко говорить про "новий договорняк" де Тимошенко -Презедент ,Медведчук -Спікер і Бойко -Премєр. Дожилися , далі уже нікуди???

оцінити:

81 2
01-09-2018 17:45:08

PETRO

Якщо в нас так дальше піде з трудовою міграцією ,масовим виїздом українців на заробітки за кордон то і голосувати буде нікому .

оцінити:

82 2
01-09-2018 09:13:40

K I M

Уже всім зрозуміло ,що для "Батьківщини "дві крайності ,або весною їхню лідерку Юлю Володимирівну зустрічають ,як Президента або з почестями відправляють на "політичну пенсію" . Поки ,що рано говорити і про одне і про друге - попереду досить непроста президенська гонка на якій дистанцію витримають не всі.Це свого роду олімпіада політичних еліт та для більшості кандидатів це основний старт на парламенські вибори ,які відбудуться того ж року поосенні.Так .що для когось це свого роду розминка ,а для когось це "останній вагон " в який треба вскочити і головне не промахнутися ???

оцінити:

82 3
30-08-2018 08:20:27

K I M

Якщо забрати від місцевої "Батьківщини " головного фінансового донора ,відомого на Поліссі мецената - благодійника Віктора М"ялика у них вибори можуть закінчитися і азарт з яким вони розпочали теж.Весь виборчий процес там закінчується де закінчується фінансування. І такий "веселий " старт "Батьківщини " пояснюється одним - належним фінансуванням ,ще до початку виборчого процесу .Можливо я помиляюся ???

оцінити:

82 3
29-08-2018 16:07:08

K I M

Треба відати належне районній "Батьківщині " вони уже фактично завершують перший підготовчий етап до виборів Президента України ,коли в інших ,як говориться "ще кіт не валявся ".Що вони зробили : район і місто поділили на округи ,розтавили там уже своїх людей ,навіть вспіли побрати у них паспортні дані .В селах відібрали по 10-15 чоловік в залежності від кількості виборців ,які авторитетні на селі і за якими піде потенційний виборець .Їм поставили завдання брати на карандаш основні проблеми на які можна реально вплинути і заробити для партії девіденти під час виборчої компанії .Місто теж поділено на округи ,уже і давно розтавлені люди за якими піде потенційний виборець.По вулиці Гагаріна спеціально під Лосіка встановили для трьох дітей дитячий майданчик ,в той час, коли в місті нараховується десятки вулиць де від 20до 30 діток но їм зась.Мер править вибори .Оце і є приховане використання адмінресурсу ???Чи не так ,можливо я помиляюся.

оцінити:

91 5
29-08-2018 12:28:53

K I M

Згідно останніх соціологічних досліджень кожен п"ятий ще не визначився за кого він готовий проголосувати на майбутніх Президенських виборах .Є така категорія ,що і в день виборів ,як говорять по дорозі на виборчу дільницю визначається ? Так ,що є над чим працювати штабам кандидатів на найвищу посаду держави.

оцінити:

89 6
29-08-2018 08:01:35

K I M

Коли проводили опитування і респонденти називали прізвище Анатолія Гриценка за якого вони готові проголосувати на майбутніх Президенських виборах - вибірково ставилося і паралельне запитання -А чому?Більшість респондентів відповіли -ТОМУ ,ЩО МИ ЙОМУ ДОВІРЯЄМО.

оцінити:

90 7
28-08-2018 09:11:21

PETRO

Завжди поважав і буду поважати Анатолія Степановича Гриценка за чесність , порядність, мудрість та зрозумілість , в своїх діях . Він далекоглядний політик , який на відміну від інших не сидить на зарплаті у своїх старших товаришів по розуму або капіталу. Гриценку притаманна ще одна риса ,він завжди за будь-яких обставин відповідає за свої слова та вчинки .Він завжди ставить запитання на які потрібно давати відповідь.Чому Гриценко такий ?Тому ,що його ще з дитинства привчили працювати і шанувати чужу працю ,бути сильним та незалежним .Таких принципів він дотримується на протязі життя.

оцінити:

92 6

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!