Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

АНАТОЛІЙ ГРИЦЕНКО: «ТРИ СФЕРИ, ЯКІ ТРЕБА РЕФОРМУВАТИ ПЕРШИМИ».

13 серпня 2018 65

Вже практично з вересня місяця стартує передвиборча компанія найбільших іграків, кандидатів у Президенти України. Одним з таких рейтингових кандидатів є незаперечно Анатолій Гриценко, який представляє політичну партію «Громадянська позиція».


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РОМАН БЕЗСМЕРТНИЙ: "ВТОМИВСЯ ПІДНОСИТИ ПАТРОНИ ТИМ, ХТО НЕ ВМІЄ СТРІЛЯТИ"

ПЕРШЕ - СУД. В нашій програмі (програмі партії «Громадянська позиція») записано, що ключове – людина, її права, свободи, її власність. Якщо вони порушуються, кожна людина в нашій державі повинна мати право через суд захистити свої права, свободи і власність. Так, як це відбувається в Чехії, в Литві: і бідний, і багатий, без грошей, просто по закону. Якщо це буде, до нас підуть інвестиції і люди будуть відчувати себе захищеними. Якщо цього не буде, то ніякий бізнесмен гроші сюди не вкладе, бо він потім їх не витягне. Він махне рукою і поїде краще в Хорватію чи якусь іншу державу, де немає відкатів і хабарів. Тому судова реформа – це перше.

ДРУГЕ – ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ, ЕНЕГРОЕФЕКТИВНІСТЬ. На виробництво цієї чашки чи цього стола, будь-якої одиниці продукції ми витрачаємо порівняно з іншими європейськими державами в 3-6 разів більше енергії. Це неефективно. Це означає, що продукція дорожча, її важче продавати, конкурувати. Це означає, що ми все більше споживаємо енергоносіїв, витрачаємо самі більше і на домівку, і на виробництво, і потім потрапляємо в залежність від зовнішніх поставок, насамперед з Росії. Тому - енергозбереження, енергоефективність всюди, по всій вертикалі: у будівлі, де треба просто поміняти вікна на склопакет, поставити регулятор на батареї, перейти на світлодіодні лампи, замість ламп розжарювання, та інші речі, які дозволяють економити, так само у виробництві, в бюджетних установах, всюди. Ми реально можемо в кілька разів зменшити і водночас розвинути технології енергозбереження, які дозволяють нашій промисловості працювати.

ТРЕТЄ – ЦЕ СИЛОВИЙ БЛОК. От зараз силовий блок спрямований на захист не стільки країни від зовнішнього ворога, скільки на захист влади від Майданів. Ми це бачили під час Революції Гідності. Який виходив «Беркут» супероснащений. А потім побачили солдатиків Збройних Сил, яким треба і бронежилет, і каску, і медичний пакет, і геть усе. Пріоритет (а це залежить від Президента – Верховного головнокомандувача) має бути відданий тим, хто захищає країну і народ від ворога, а не тим, хто ставить «рамки» і забезпечує порядок і спокій влади. Оце принципова річ. Тоді люди відчують зміни, тоді побачать, що вони в безпеці», - переконаний Анатолій Гриценко.

Вже на сьогодні за соціологічними показниками лідеру «Громадянської позиції» Анатолію Гриценку пророкують впевнену перемогу у другому турі Президентських виборів, а партії – проходження до Парламенту. В нашому випадку, залишається тільки дочекатися офіційних результатів виборчих перегонів.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (65)
27-08-2018 09:16:43

PETRO

Свіжі соціологічні дослідження : Тимошенко ,Гриценко ,Бойко ,Ляшко ,Порошенко .Звісно ,що рейтинги ,рейтингами ,а багато чого буду залежати від роботи виборчих штабів і не тільки .Нікого не ставлю за мету образити ,але Порошенко свою виборчу компанію ще не розпочинав і цілком погоджуюсь з "Знайомим" ,робити буть-які прогнози зараз дуже передчасно .Просто є рейтинги і не більше і не менше ,одним словом статистика .

оцінити:

99 6
25-08-2018 12:49:08

PETRO

В певній мірі уже тепер зрозуміло ,що всі "юлененависники " будуть голосувати за АНАТОЛІЯ ГРИЦЕНКА .Не приховую , що до цієї категорії і належу я.

оцінити:

99 7
24-08-2018 15:39:08

PETRO

Чому особисто я зупинився на Гриценку ?Тому ,що як почую та побачу ,як "Дуля " в прямому смислі слова "скиглить" по центральних каналах то хочеться витягнути з гаманця останніх 50 гривень і дати ,що більше її не було чути .Хто заважав ,або зараз заважає внести зміни до Конституції???Дуля більше пробула в Верховній Раді ,як на Поліссі живуть люди то переписуй собі Конституцію нам уже хватило "газових контрактів " і ї ли відрами противозастудні "Тарафлю" і бачили підняте сільське господарство і газ по 1 гривні ,все бачили і дуже добре пам"ятаємо .

оцінити:

104 6
24-08-2018 08:37:43

K I M

Вибори до Верховної ради України бистріше всього уже будуть по новому Закону де мажоритарки не буде.Так ,що нам є всі шанси втратити такого мецената - благодійника ,як М"ялик .

оцінити:

107 7
24-08-2018 08:32:41

K I M

Вибори Президента України можливо будуть зміщені на травень 2019 року . Так ,що є час командам краще підготуватися ,підтягнути резерви ,домовитись та перепесати Конституцію для Дулі ,як говорить "Знайомий".

оцінити:

107 6
23-08-2018 10:01:00

K I M

Цілком зрозуміло ,що основні предвиборні баталії ще пепереду .Зараз можна назвати -це розминка кандидатів на найвищу посаду в державі.Вони по суті "прощупують" потенційного виборця і не виключенням є ця публікація .Звісно ,що попереду будуть нові рейтинги ,будуть домовленості тому ,що уже на сьогодні зрозуміло ,що 90% кандидатів розглядають себе в призмі осінніх парламенських виборів до ВРУ та представлених в особі них політичних сил.Проте,ці вибори не зовсім схожі на попередні ,а маю на увазі можливий фактор українського Макрона.Виборець нинче примхливий і як карта ляже зараз дуже трудно спрогнозувати .Залишається нам одне .дочекатись офіційного старту виборчих перегонів .

оцінити:

110 5
22-08-2018 15:48:59

K I M

Шановний "Знайомий" я поважаю Вашу думку ,але вибір в кожного є ,все залежить від людини . Цілком погоджуюсь ,що зараз робити будь-які прогнози передчасно .Дочекаємость офіційного старту виборчих перегонів та нових даних соціологічних досліджень,репрезентованих різними авторитетними компаніями .

оцінити:

112 5
22-08-2018 10:33:46

Знайомий

Я по поводу коментарів. Вже все ясно як білий день - в 2 турі дуля і петя. Тому рекламуйте тут всіх кого хочете, пишіть дуті дані соціології, експерні висновки мудрих людей, але знайте, що Порошенко в 2 турі дуже легенько виграє любого з опонентів. І я навіть знаю чому, бо той же Гриценко, Шевченко, Абрамович, Тягнибок, Ляшко і т.п. підтримають його. Просто в них вибору не буде і вони про це знають. Ну іще так, на замітку для всіх - олігархи, тобто евреї, свого ж не кинуть.

оцінити:

113 6
22-08-2018 08:33:56

zenek

Леонід Макарович Кравчук попередив українців :якщо ми помилимося з своїм вибором на цей раз , то це будуть для нас уже останні вибори .Так ,що є нам над чим задуматися і зробити правильний вибір.

оцінити:

113 4
21-08-2018 08:48:08

K I M

Анатолій Гриценко виграє у другому турі президенських виборів - такі дані соціології. Зокрема , згідно останнього опитування КМІС , лідер " ГРОМАДЯНСЬКОЇ ПОЗИЦІЇ " безапеляційно потрапляє в друге коло презеденських перегонів і це визнання тієї тотальної роботи проробленої за такий короткий час"потужною" командою однодумців Анатолія Степановича.Попереду ще основний етап "президенської гонки " і уже всім зрозуміло ,що в Анатолія Гриценка є всі шанси на перемогу.

оцінити:

117 5

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!