Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

АНАТОЛІЙ ГРИЦЕНКО: «ТРИ СФЕРИ, ЯКІ ТРЕБА РЕФОРМУВАТИ ПЕРШИМИ».

13 серпня 2018 65

Вже практично з вересня місяця стартує передвиборча компанія найбільших іграків, кандидатів у Президенти України. Одним з таких рейтингових кандидатів є незаперечно Анатолій Гриценко, який представляє політичну партію «Громадянська позиція».


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РОМАН БЕЗСМЕРТНИЙ: "ВТОМИВСЯ ПІДНОСИТИ ПАТРОНИ ТИМ, ХТО НЕ ВМІЄ СТРІЛЯТИ"

ПЕРШЕ - СУД. В нашій програмі (програмі партії «Громадянська позиція») записано, що ключове – людина, її права, свободи, її власність. Якщо вони порушуються, кожна людина в нашій державі повинна мати право через суд захистити свої права, свободи і власність. Так, як це відбувається в Чехії, в Литві: і бідний, і багатий, без грошей, просто по закону. Якщо це буде, до нас підуть інвестиції і люди будуть відчувати себе захищеними. Якщо цього не буде, то ніякий бізнесмен гроші сюди не вкладе, бо він потім їх не витягне. Він махне рукою і поїде краще в Хорватію чи якусь іншу державу, де немає відкатів і хабарів. Тому судова реформа – це перше.

ДРУГЕ – ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ, ЕНЕГРОЕФЕКТИВНІСТЬ. На виробництво цієї чашки чи цього стола, будь-якої одиниці продукції ми витрачаємо порівняно з іншими європейськими державами в 3-6 разів більше енергії. Це неефективно. Це означає, що продукція дорожча, її важче продавати, конкурувати. Це означає, що ми все більше споживаємо енергоносіїв, витрачаємо самі більше і на домівку, і на виробництво, і потім потрапляємо в залежність від зовнішніх поставок, насамперед з Росії. Тому - енергозбереження, енергоефективність всюди, по всій вертикалі: у будівлі, де треба просто поміняти вікна на склопакет, поставити регулятор на батареї, перейти на світлодіодні лампи, замість ламп розжарювання, та інші речі, які дозволяють економити, так само у виробництві, в бюджетних установах, всюди. Ми реально можемо в кілька разів зменшити і водночас розвинути технології енергозбереження, які дозволяють нашій промисловості працювати.

ТРЕТЄ – ЦЕ СИЛОВИЙ БЛОК. От зараз силовий блок спрямований на захист не стільки країни від зовнішнього ворога, скільки на захист влади від Майданів. Ми це бачили під час Революції Гідності. Який виходив «Беркут» супероснащений. А потім побачили солдатиків Збройних Сил, яким треба і бронежилет, і каску, і медичний пакет, і геть усе. Пріоритет (а це залежить від Президента – Верховного головнокомандувача) має бути відданий тим, хто захищає країну і народ від ворога, а не тим, хто ставить «рамки» і забезпечує порядок і спокій влади. Оце принципова річ. Тоді люди відчують зміни, тоді побачать, що вони в безпеці», - переконаний Анатолій Гриценко.

Вже на сьогодні за соціологічними показниками лідеру «Громадянської позиції» Анатолію Гриценку пророкують впевнену перемогу у другому турі Президентських виборів, а партії – проходження до Парламенту. В нашому випадку, залишається тільки дочекатися офіційних результатів виборчих перегонів.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (65)
20-08-2018 12:56:15

PETRO

Ще один " крилатий " вислів Анатолія Гриценка : " МАМА МЕНЕ НАВЧИЛА ТРЬОМ РЕЧАМ :БУТИ ВІДПОВІДАЛЬНИМ ,ЛЮБИТИ КНИЖКУ ,ПРАЦЮВАТИ І ШАНУВАТИ ЧУЖУ ПРАЦЮ ".

оцінити:

117 5
20-08-2018 12:51:12

PETRO

Мене особисто вразили слова Юлії Мостової - журналіста , провідного політичного аналітика ,головного редактора газети " Дзеркало тижня .Україна " , по сумісництву дружини Анатолія Гриценка "Я ЖОДНОГО РАЗУ НЕ БАЧИЛА В ОЧАХ ГРИЦЕНКА СТРАХУ ".

оцінити:

117 5
20-08-2018 08:29:18

PETRO

Згідно останнього опитування "Рейтингу",найважливіше очікування потенційних виборців від нового Президента -ЦЕ ПРИПИНЕННЯ ВІЙНИ НА ДОНБАСІ.Мені особисто імпонує вислів Анатолія Гриценко "Ми працюємо на перемогу ","Ми працюємо на мир".Незаперечно ,що це може зробити тільки сильна, вольова людина ,мудрий політи -дипломат ,професіонал у військовій галузі.Уже всім зрозуміло ,що цією людиною є ЛІДЕР "ГРОМАДЯНСЬКОЇ ПОЗИЦІЇ " - АНАТОЛІЙ СТЕПАНОВИЧ ГРИЦЕНКО.

оцінити:

120 5
20-08-2018 08:06:26

K I M

ТОВАРИШ ПОЛКОВНИК - МИ З ВАМИ З ПОЧАТКУ І ДО ПЕРЕМОГИ.ЧЕСТЬ І СИЛА.

оцінити:

121 6
18-08-2018 15:46:59

K I M

З якого місяця уже запрацюють штаби Анатолія Гриценко ???Друге запитання хто з відомих політиків приєднався до Анатолія Степановича з якими він піде на президенські вибори ???

оцінити:

118 6
18-08-2018 11:19:01

PETRO

Одними із ключових завдань ,які ставить перед собою Анатолій Гриценко є припинення війни на Донбасі , зростання економіки ,створення додаткових робочих місць ,що зупинить мільйоний відтік наших людей за кордон ,а саме головне ,щоб люди почувалися в беспеці і могли достойно жити у своїй державі.І це далеко не весь перелік у "Програмі змін в країні " Анатолія Гриценко ,які незаперечно заслуговують на нашу з вами увагу.

оцінити:

119 5
18-08-2018 11:06:36

PETRO

Незаперечним "козерем" Анатолія Гриценко є те ,що він кадровий військовий ,який добре .як ніхто, розуміється у військовій справі і не на словах ,а на ділі здатен повернути Україну до мирного ,пезпечного життя.

оцінити:

119 5
17-08-2018 09:16:37

K I M

Анатолій Гриценко в першу чергу професіонал у військовій галузі і не тільки ,мудра людина,який відповідає за свої слова ,що на превеликий жаль не скажеш про інших політиків ,які себе давно уже скомпрометували але мають фінансову підтримку олігархів ,доступ на центральні засоби масової інформації і в черговий раз нас хочуть обдурить і роблять усе ,що ми їм вкотре повірили.Ми їм потрібні тільки на один день,в день виборів , а потім вони про нас забудуть на наступні п"ять років .

оцінити:

126 6
16-08-2018 13:06:40

PETRO

Правда народ уже стомився від їхніх реформ .Візьмемо тільки провальну реформу медичної галузі та і в їнших похвалитися на превеликий жаль нічим.Скільки можна експерементувати над своїм народом.Всі реформують ,переписують Конституцію но народу все тяжче і тяжче стає вижити.Давайте ми вас будемо кормити но ви краще нічого не робіть.

оцінити:

126 8
16-08-2018 12:42:51

PETRO

Не тільки три сфери треба першочергово реформувати .Тут всю країну треба реформувати.Вже все дойшло до своєї крайньої межі .

оцінити:

126 7

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!