Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

АРМІЯ НЕ ТІЛЬКИ ВОЮЄ, А Й БУДУЄ

20 вересня 2018 0

До будівництва моста через річку Горинь у Дубровицькому районі залучили Збройні Сили України. До будівельних робіт долучили лави ЗСУ аби сполучити села Удрицьк і Висоцьк Дубровицького району.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СТАРТУЄ ОСІННІЙ ПРИЗОВ 2018

Як повідомляють місцеві мешканці, міст, який існував до цього, давно вийшов з ладу, він прогнувся і його постійно заливало водою. У зв'язку із цим місцева влада та підприємці вирішили звести поряд паралельну переправу. Бюджет будівництва склав півтора мільйони гривень.

Будують міст десятеро військовослужбовців розрахунку мостобудівельної установки. Для них це один із заліків роботи за стандартами спеціальної підготовки військових частин інженерних підрозділів. «Підрозділ сформований, особовий склад категорії контрактників навчений та готовий не тільки навчатися, а й справою ще раз довести, що армія з народом» - зазначив офіцер інженерної частини майор Олексій Дем'янчук.

Довжина нового моста складе 95 метрів, а вантажопідйомність – 60 тон. Нагадаємо, що з 2010 року інженерними підрозділами ЗСУ на Рівненщині було зведено кілька десятків переправ.

переглядів: 872

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!