Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

АТОВЦІ ЧЕКАЮТЬ – ГОЛОВНЕ ТОРГИ!

14 вересня 2017 0

Ні для кого не секрет, що у нашій країні із виділенням земельних ділянок для учасників антитерористичної операції все дуже складно. На жаль, не виняток і Дубровицький район. Нещодавно нам до рук потрапив лист від Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області адресований сільському голові Трипутнянської сільради Роману Харитоновичу Щуру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ДУБРОВИЦІ УЧАСНИК АТО ПРИГРОЗИВ ДЕПУТАТАМ «ФАКЕЛОМ»


Справа у тім, що сільська рада звернулась до Держгеокадастру з питанням виділення земельних ділянок військовослужбовцям, які брали участь в АТО. У відповідь на це від першого заступника начальника Головного управління Сергія Дубича прозвучало наступне:

Головне управління Держгеокадастру у Рівненській області, розглянувши Ваш лист щодо включення до переліку зарезервованих земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності в урочищі «Біля груші» на території Трипутнянської сільської ради для передачі у власність для ведення особистого селянського господарства громадян України, військовослужбовцям, які беруть участь у виконанні завдань щодо здійснення антитерористичної операції та сім'ям загиблих учасників антитерористичної операції, повідомляє наступне.
Відповідно до доручення Держгеокадастру від 06.04.2017 №22-28-0.13-5096/2-17 зазначені ділянки включені в перелік підібраних земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, які можливо реалізувати на земельних торгах у випадку запровадження обігу земель сільськогосподарського призначення в Україні.
Враховуючи вищевикладене, пропонуємо Трипутнянській сільській раді відібрати інші земельні ділянки для учасників антитерористичної операції.

Тобто, виходить що на думку Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області пріоритетними для сільських рад повинна бути земля, яку можна пустити «з молотка», а не та, якою треба забезпечити тих, хто захищав і захищає цілісність нашої країни на Сході.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: АТОВЦІ ВИМАГАЛИ ЗЕМЛІ

Але в такому разі, управління Держгеокадастру діє всупереч постанові №413 Кабінету Міністрів України затвердженої 7 червня 2017 року під назвою «Деякі питання удосконалення управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними» де прописано стратегію удосконалення механізму управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними.

У одному з пунктів який стосується системи організації процесу виконання Стратегії зазначено, що:

  • надавати дозволи на розроблення документації із землеустрою та передавати земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності у приватну власність в межах норм безоплатної приватизації відповідно до зазначених переліків, насамперед учасникам антитерористичної операції.

То для кого повинна пріоритетно виділятись земля – для АТОвців чи для реалізації на земельних торгах?

переглядів: 930

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!