Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

"БАРАХЛО" РОЗГРАБОВАНОЇ СТОМАТПОЛІКЛІНІКИ ПЕРЕДАДУТЬ НА БАЛАНС МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ

29 листопада 2021 1Депутати Дубровицької міської ради передали майно розграбованого, а потім ліквідованого комунального некомерційного підприємства «Стоматологічна поліклініка» в оперативне управління та на баланс КНП «Дубровицька міська лікарня».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ – ДУБРОВИЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ


Директор некомерційного комунального підприємства «Дубровицька міська лікарня» Руслан Бовгиря отримав "чудовий" подарунок у вигляді залишків майна розграбованої стоматполіклініки. Про це стало відомо 11 листопада під час чергової п'ятнадцятої сесії міської ради VIII скликання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СПОСТЕРЕЖНОЇ РАДИ ПРИ МІСЬКІЙ ЛІКАРНІ – НЕ БУДЕ!


Надати згоду на передачу індивідуально визначеного рухомого майна з балансу комунального некомерційного підприємства «Стоматологічна поліклініка» Дубровицької міської ради в оперативне управління та на баланс комунального некомерційного підприємства «Дубровицька міська лікарня» Дубровицької міської ради. – йдеться в офіційному рішенні № 447 від 11 листопада 2021 року.

Цікаво, що головний лікар міської лікарні Руслан Бовгиря, який, до слова, є членом постійної комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту, був проінформований про рішення в останній момент. Але кого це дивує, якщо сьогоднішнє керівництво та правляча верхівка місцевої «Батьківщини» уникає публічності та прозорості в діяльності органів місцевого самоврядування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МЕДЗАКЛАДИ ДУБРОВИЦІ ОТРИМАЛИ ГУМВАНТАЖ ВІД ГО «СИЛА ВОЛІ»

Мене ніхто, навіть, не проінформував. Можна було б потім обговорити. … Ну, так це ж..., вибачте на слові, але там – барахло! прокоментував здивований депутат Руслан Бовгиря.

Рішення прийнято! Стоматологічне "барахло" їде до Дубровицької міської лікарні. Для цього вже створили відповідну комісію, яка буде займатися передачею і прийманням вищезгаданого "барахла".

Головою комісії обрано Бовгирю Руслан Володимирович. Секретарем комісії Хомич Жанну Василівну (головний бухгалтер комунального некомерційного підприємства «Дубровицька міська лікарня» Дубровицької міської ради).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДУБРОВИЧЧИНА ОТРИМАЄ ВАКЦИНИ ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ КАШЛЮКУ, ДИФТЕРІЇ ТА ПРАВЦЯ

Майно в коридорі Дубровицької стоматологічної поліклініки.

Члени комісії з приймання-передачі об'єктів:

  • Кухарець Микола Миколайович – голова ліквідаційної комісії комунального некомерційного підприємства «Стоматологічна поліклініка» Дубровицької міської ради, заступник міського голови;
  • Петрушко Людмила Анатоліївна – секретар ліквідаційної комісії комунального некомерційного підприємства «Стоматологічна поліклініка» Дубровицької міської ради, головний спеціаліст фінансово-економічного відділу Дубровицької міської ради;
  • Велика Ірина Степанівна – начальник фінансово-економічного відділу;
  • Драган Оксана Олександрівна – начальниця юридичного відділу Дубровицької міської ради;
  • Лосік Юрій Євгенійович – голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів, податкової та регуляторної політики, торгівлі та побуту. Також є директором скандального комунального підприємства «Ринок».

переглядів: 7.8K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (1)
29-11-2021 12:39:02

Станіслав

Голосуй не голосуй все рівно получиш "барахло" на баланс

оцінити:

3 0

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!