Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

БЕРЕЖІТЬ ЖИТТЯ - ДОТРИМУЙТЕСЬ ПРАВИЛ ДОРОЖНЬОГО РУХУ!

03 травня 2019 0

Відомо, що найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоров'я.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: У ДУБРОВИЦІ ЗНОВУ ГОРІВ АВТОМОБІЛЬ.

Незнання або невміння дотримуватися певних правил часто призводить до втрати не тільки здоров'я, а навіть життя. Як ми знаємо, що з кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах. А це в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому, щоб зберегти своє здоров'я та життя потрібно завжди чітко дотримуватись встановлених Правил дорожнього руху.

З метою профілактики аварійності на автомобільних дорогах, запобігання скоєнню дорожньо – транспортних пригод, посилення ефективності контролю за дотриманням правил дорожнього руху, в період з 26 квітня по 12 травня працівниками Дубровицького відділення поліції проводиться ряд заходів спрямованих на посилення безпеки учасників дорожнього руху, у тому числі шляхом здійснення в нічний та ранковий час щільного патрулювання в місцях концентрації транспортних засобів та ДТП, а також надання їм своєчасної допомоги.

За незначний період проведення заходів вже виявлено 18 порушень дорожнього руху водіями, з яких: на двох водіїв складені адміністративні протоколи за керування транспортними засобами у стані алкогольного сп'яніння та двоє водіїв керували транспортними засобами без відповідних документів.

Працівники поліції закликають всіх учасників дорожнього руху бути дисциплінованими на дорозі та не порушувати правила дорожнього руху.

Дубровицьке відділення поліції

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!