Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

БЕЗХРЕБЕТНІСТЬ ОТГ

13 листопада 2017 0

В статті «Біда вівцям, коли вовк пастушить» ми описували цікаву сесію Висоцької ОТГ, яка залишила за собою чимало питань. На цій сесії, під час обговорення депутат Андрій Гриневич піднімав питання щодо незгоди громади з кандидатурою на посаду директора Золотинської ЗОШ, якою була дружина нині діючого завідувача сектору освіти Висоцької ОТГ Миколи Рожка.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: БІДА ВІВЦЯМ, КОЛИ ВОВК ПАСТУШИТЬ

Як ми й писали раніше, депутати майже одноголосно затвердили її кандидатуру. Перед голосуванням депутат зауважив, що громадськість з села Золоте була на прийомі у голови Дубровицької районної адміністрації та висловила свій протест щодо цієї ситуації, і що відповідний лист мав надійти безпосередньо й до голови ОТГ. Проте, на це ніхто не звернув уваги – мовляв таких листів треба боятись лише тим, хто робить щось незаконне. Більше того, під час обговорення цього питання у декого виникли сумніви чи дійсно таки є звернення «незадоволених» і тим паче чи є під ним підписи тих, хто не побоявся висловити свій протест.

Звернення таке дійсно було і у ньому батьки учнів школи села Золоте просять голову РДА Миколу Петрушка розібратись у ситуації що склалась, та оголосити повторний конкурс із підбором кандидатів на посаду директора.

Та мова зараз піде швидше не про це, а про те, на скільки хорошою виявилась ідея створення ОТГ. Так, в нашій країні є чудові приклади, де громади дійсно «встали на ноги» та почали вирішувати ті соціально-побутові та адміністративні питання, на які централізоване керівництво десятиліттями «ложило», як би то коректніше сказати… свій пофігізм. Але, на жаль, таких прикладів не так й багато.

Якщо говорити про Висоцьку об'єднану територіальну громаду, то вона швидше створювалась під інтереси однієї людини. І, на жаль, адмінресурс, як і в старі «добрі ригівські часи» став заручником цього. Він (адмінресурс), як і колись виконує вказівки і голосує у питаннях громади за принципом «хто за «так»! А самих жителів громади навряд чи таки почали чути!

Ми всі хочемо жити «По новому», але це важко зробити «сідаючи» на старі схеми та використовуючи тиск, який найлегше зробити у селах, де всі «свої». Важко почати жити інакше, якщо не боротись за свої права і не захищати власну позицію чи позицію громади, інтереси якої покликані відстоювати народні обранці. Кожному голові ОТГ, РДА та райради а також депутату громади, міста чи області варто пам'ятати про те, що настане час і громада спитає з них по проробленій роботі і питання вже буде у тому, чи матимуть вони що відповісти їй, чи «позичатимуть у Сірка очі»… Безхребетність – дуже важке захворювання, але наше суспільство нарешті повинно від нього вилікуватись!

переглядів: 987

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!