Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

БЕЗСМЕРТНИЙ ПРОПОНУЄ ЗРОБИТИ ТЕЛЕДЕБАТИ ОБОВ’ЯЗКОВИМИ ДЛЯ ПОЛІТИКІВ

17 листопада 2018 6

Теледебати мають стати обов'язковою складовою передвиборчої кампанії. Причому як для майбутніх депутатів всіх рівнів, так і для кандидатів у Президенти. Про це заявив політик, віце-прем'єр-міністр України (2005 р.) Роман Безсмертний.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: УКРАЇНОЮ СЬОГОДНІ КЕРУЄ "БУР'ЯН" (+ВІДЕО)

«Інтелектуальне падіння українських політиків призвело до того, що вони замінюють предметну дискусію нецивілізованими способами з'ясування стосунків. Це означає, що в українську політику, окрім знань та досвіду, треба повернути і дебати. Починаючи від дискусії депутатів, які балотуються в парламент, в місцеві ради, міських голів, і закінчуючи кандидатами в Президенти», - сказав він.

За його словами, тут дуже важливу роль мають зіграти журналісти та телеканали.

«Це той випадок, на який доречно тратити ресурси, в тому числі бюджетні, в ході виборчих кампаній. І тут дуже важливо від ЦВК, держави, власників телеканалів виробити механізм реалізації теледебатів. Наприклад, оголосити конкурс», - зауважив політик.

Безсмертний переконаний, що якісна дискусія, по-перше, послужить джерелом знань для громадян, а, по-друге, покаже, в який спосіб політики можуть вирішувати ті чи інші питання. Крім того, стане очевидною якість кандидатів.

«Фахова дискусія поставить перед українським суспільством питання: хто саме кандидує і чи має право балотуватися. Бо у нас можуть заявити про себе всі - від Дарта Вейдера до космічних прибульців. Іде підміна понять та театралізація процесу», - зазначив він.

На його думку, українська політика перестала бути мистецтвом управління державою, в ній відсутнє спілкування політика і виборця, дискусія як пошук відповіді.

«Ми перетворили політику у мордобій, брехню, шоу, замість того, щоб вона була толерантною, високофаховою дискусією, яку б бачили і чули люди, і в якій би вироблялися рішення. Натомість виходить Президент і «повєлєває» ввімкнути опалення у Смілі. І що? Він вирішує питання, чим платити за газ? Там давно недіюча рада разом з мером привели до того, що нема ніякого діалогу з людьми, рішення навіть не шукалося», - додав Безсмертний.

УВАГА! ВІДЕО ОБОВ'ЯЗКОВЕ ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ!
переглядів: 567

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (6)
22-11-2018 16:12:27

Улітко Анатолій

Шановний дописувач "Вова"! Ваш лист-звернення ми направили в штаб Безсмертного Р.П. з метою інформування у відповідні державні установи. Дякуємо Вам за те, що Ви не байдужі до долі дітей і школи-інтернату. Просимо і надалі інформувати про ситуацію в цьому закладі та в селі.

оцінити:

12 0
22-11-2018 13:15:14

Спостерігач

Виходить,що люди бояться сказати правду ,керівництво закладу приховує ,боїться лишного розголосу ,так і до біди недалеко .Тут треба піднімати всіх: і область і район і долучати правоохоронні органи .Одне мене дивує ,що ніхто раніше цього не бачив,чого всі мовчать ?

оцінити:

10 0
22-11-2018 09:32:20

Юрист

Незаперечно ,що в цьому випадку треба створювати спільну міжвідомчу комісію при адміністрації .Як на мене то тут піднята досить серйозна проблема з можливими соціальними та правовими наслідками .А по результатах роботи комісії треба буде визначатися куди скеровувати матеріали для більш глибокого дослідження , встановлення причин та вини конкретних осіб ,які допустили таможливо покривали аморальні і не тільки , кричущі факти порушень в Великомежеріцькій школі-інтернаті?Також впевнений ,що дане звернення буде скеровано до штабу кандидата в Президенти Романа Безсмертного .

оцінити:

11 0
20-11-2018 20:41:35

Вова

Пане Романе, запрошую до нас на Кореччину, і подивіться яким життям живе Великомежиріцька школа-інтернат

Чому у Великомежиріцькій школі-інтернаті останніх 5 років не завершується ремонт їдальні. Скільки часу може бути у спортивному залі пристосована їдальня. Куди дивиться санстанція. Чому діти не можуть там займатися спортом, розвивати своє здоровя. А КОЖНИХ ТРИ РОКИ у закладі міняються котли. ЩО ЦЕ ЗА ВИКОРИСТАННЯ ДЕРЖАВНИХ КОШТІВ.

Часто по селі люди бачать як вихованці інтернату БРОДЯТЬ без нагляду, бо нічим зайнятись, а бо ж , їх веде пяний учитель.

Минулого опалювального сезону, одним із працівників школи, який бував частенько пяним у котельні (там весь час збираються всі ті, хто любить добряче випить) через що котел часто виходив з ладу та довгий час не працював, а діти мерзли зимою.

Діти крадуть курей по сусідах, скубуть їх на уроках, матюкають працівників, відкрито курять.

Ходять по території школи та за її межами з металошукачами, копають залізо, а за ними вихователі, як наглядачі. Що мали б чогось корисного навчить: як прати собі одяг... якась участь у гуртках...

На території садка люди привязують: корів, кіз, коней, то ЖИВИМ КОЗАМ ВИХОВАНЦІ ВИКОЛЮЮТЬ ОЧІ --------- коли таке було. Яка ж це ЖОРСТОКІСТЬ до тварин.

Найстрашнішою ситуацією є те, що учні жорстоко, з методами насилля, поводяться між собою та працівниками інтернату. 11 листопада 2018 року учні 9 класу, мало того , що між собою серйозно билися, а ще й побили учителів, які їх розбороняли: Чопко Г. та Федорчук О. , яка з синцями. На жаль ці всі факти побиття учителів адміністрацією школи приховуються, мовляв, поганою буде репутація закладу, доведеться викликати міліцію, певний розголос. Не вживаються ніякі міри, навіть учителям не дозволяють знімати побої, пояснюючи, це ж такі наші діти. А ЩО Ж БУДЕ ДАЛІ, ЯКІ НАСЛІДКИ. А не доведи Боже критичними. Цю інформацю приховують і в обласній адміністрації. Анонімний лист направлявся до заступника голови РОДА Богатирчук-Кривко С.К. з проханням і надією вплинути, призупинити, попередити біду, бо вчителі бояться йти на роботу, а також за життя дітей, і за своє. А лист анонімний через те, що коли кажеш правду, то директор школи Соломчук П.І. і його невелика команда чинять тиск на працівників школи. А багато є таких, кого вже це дістало, але мовчать, бо хочуть працювати на роботі, бо в селі подітися ніде.

ЩО ЦЕ ЗА ЗАКЛАД ОСВІТИ , ЧИ ЦЕ КОЛОНІЯ,

І НАЙКРИЧУЩОЮ є інформація, що в період Революції Гідності , у найтяжчий для нашої України момент, директором Великомежиріцького інтернату Соломчуком П.І. постачалися у м. Київ на антимайдан ящики з продуктами зі складу школи.
ПРО ЦЕ НАВІТЬ НЕМАЄ СЛІВ !!!!!!!!

оцінити:

12 2
18-11-2018 10:00:39

Виборець

Якщо це всі недоліки Безсмертного то я готовий хоть сьогодні з всією сім"єю проголосувати за нього.

оцінити:

17 1
18-11-2018 09:12:02

Виборець Полісся

Безумовно ,що Роман Безсмертний на дві голови вище свого опонента .Людина грамотна ,начитана ,яка весь час, видно ,що працює над собою .Ніколи не обіцяє того ,що не може виконати . Знає не тільки основні проблеми держави ,але і шляхи їх вирішення.Мудрий з роками політик вищого гатунку ,який знає державну машину з середини тому ,що він пройшов ці спокусливі для більшості щаблі влади но при цьому себе ніде не заплямував та не погряз в корупційних скандалах Мінус те ,що Роман Петрович Безсмертний виступає скоріше ,як професор чим політик на кафедрі перед студентами. Це в першу чергу недопрацювання політтехнологів но разом з тим, такий прискіпливий виборець з Полісся ,як я , це зразу бачить.А так в загальному ,я особисто, і не тільки я , в захваті від Вашого Безсмертного . А там ,як добре вдуматися і тверезо проаналізувати то і більше вибирати з нікого.

оцінити:

20 1

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!