Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

БЕЗВІЗОВИЙ РЕЖИМ МІЖ УКРАЇНОЮ ТА БІЛОРУССЮ

31 жовтня 2018 1

Інформація про проблемні питання при перетині державного кордону громадянами України між Республікою Білорусь та Україною.

Між Україною та Білоруссю чинна Угода про безвізовий режим, але у списку дійсних документів для в'їзду на територію Білорусі немає ID-картки. Крім цього, в Білорусі відсутнє обладнання для перевірки документів.

Україна проводить переговори з Білоруссю про визнання нового внутрішнього українського паспорта у вигляді ID-картки як проїзного документа.

Інформуємо, що при виїзді за територію Республіки Білорусь зафіксовані поодинокі факти притягнення до адміністративної відповідальності Державним Прикордонним комітетом Республіки Білорусь мешканців Рівненської області, які перебувають на території Республіки Бфлорсь на підставі внутрішнього паспорту у виді ID-картки. Зазначене спричинене невизнанням білоруською стороною ID-картки легітимним документом для в'їзду в Республіку Білорусь, перебування на її території та виїзду з неї. Якщо в 2017 році за перебування на території Республіки Білорусь, на підставі ID-картки громадяни України притягалися до адміністративної відповідальності у виді усного попередження, то з початку 2018 року застосовується штраф, розмір якого досягає 3 тис грн.

З огляду на зазначене та з метою запобігання негативним наслідкам, необхідно врахувати дану інформацію.

Начальник УДМС України в Рівненській області Л. А. Драпчинська

переглядів: 569

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (1)
31-10-2018 19:29:51

Маркус

ID картка- це позор України, яку придумали бариги, щоб на шкурі громадян заробити мільйони. По перше без лупи її не можливо прочитати, по друге- вона потребує спеціального обладнання в усіх установах, де потрібно пред`являти паспорт. Всього цього немає. Я був свідком в одній з установ юстиції, де молода людина пред`являла цю картку з причіпленим аркушем білого паперу, на якому була роздруківка її паспортних даних. Це приниження людини. Паспорт повинен бути таким, щоб можна було сказати "Читайте, завидуйте, я громадянин УКРАЇНИ!"

оцінити:

7 1

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!