Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

БЕЗВОДНИЙ КОЛАПС

29 серпня 2017 0

Останнім часом дубровичани могли помітити, що почастішали випадки відключення постачання води. Теж саме сталося й сьогодні зранку. POLISSYA.ORG вирішило поцікавитись у керівника комунального підприємства «Міськводоканал» Миколи Степановича Стовби в чім причина таких відключень і як довго мешканцям Дубровиці сьогодні бути «обезводненими».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТАРИФНИЙ ПІАР


Керівник підприємства пояснив, що середній вік водопровідної мережі в місті 45 років, наймолодшим трубам по 30-35 років, а є й такі, що служать по 50-60 років. Відповідно, ці мережі вже давно відслужили свій термін, а тому відбуваються часті пориви.

У суботу стався великий порив на магістралі, у п'ятницю за річкою. Не встигли відремонтувати там, як стався порив на вул. Новій, а якщо ми перекриваємо цю магістраль, то місто залишається без води. Вчора увечері знову стався порив на вул. Новій, а відповідно сьогодні все місто без води. Із 7-ї ранку майстри займаються ремонтом цієї магістралі. Тобто до обіду, водопостачання повинно відновитись.

На питання за чий кошт відбувається ремонт труб у місті Микола Степанович відповів, що за кошти комунального підприємства. Дубровицька міська рада виділяє лише на капітальні ремонти тобто безпосередньо на заміну труб якоїсь ділянки водопровідної мережі. Є проект по капітальній заміні труб основної магістралі, який коштує майже 3 млн. грн. Але як скоро ці гроші держава зможе виділити на це невідомо.
переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!