Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

БІЛЯ ДУБРОВИЦІ ВПІЙМАЛИ МИСЛИВЦІВ

10 жовтня 2018 0

На річці Горинь поблизу Дубровиці були помічені підозрілі особи.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: КОЛИ ЗАКІНЧИТЬСЯ БОРОТЬБА З НЕЗАКОННИМ ВИДОБУТКОМ БУРШТИНУ?

Вже неодноразово попереджали бранконьєрів про можливі наслідки незаконного вилову риби, раків та іншого. Проте відчайдухам закон не писаний. Відомо, що ще на початку жовтня поблизу Демидівського району Рівненський рибоохоронний патруль виявив чоловіка, який здійснював підводне полювання з використанням підсвічування у темну пору доби. Порушник виловив 40 штук раків, сума збитків на 1 020 грн.

Також, 5 жовтня неподалік Дубровиці затримали чоловіка, який здійснював полювання без посвідчення підводного мисливця та з перевищенням добової норми вилову риби на одну особу. Затриманий впіймав сома, трьох судаків та одного головня (вага 4 кг). Сума збитків становить 1 972 грн. Зазначимо, що допустима добова норма вилову - це 3 кг. Згодом цього ж дня був помічений ще один підводник, який теж незаконно і без документів здійснював «свою роботу». Цей же громадянин виловив сома, 2 судака та 2 головня (вага 3,8 кг). Сума завданої шкоди склала 1 479 грн.

По даним порушенням були складені адмінматеріали за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Як нагадує Рівненський рибоохоронний патруль, згідно затверджених Правил любительського і спортивного рибальства підводне полювання на риб дозволяється при наявності посвідчення підводного мисливця, а також без застосування аквалангів та інших автономних дихальних приладів.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!