Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

БІЛЯ МІСЬКОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ ВІДБУЛАСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «СОНЯХ ПАМ'ЯТІ»

27 серпня 2021 0

У Дубровиці відбулася Всеукраїнська акція вшанування пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої Батьківщини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА МАЙДАНІ ЗЛАГОДИ ВШАНУВАЛИ БОРЦІВ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ


Біля фасаду Дубровицького міського будинку культури відбулася Всеукраїнська акція «Сонях пам'яті» та інші заходи вшанування пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої Держави.

На заході були присутні працівники та військовослужбовці Дубровицького територіального центру комплектування та соціальної підтримки, та Дубровицького відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Дубровицької міської ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НАГОРОДИЛИ ВІДЗНАКАМИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Відзначення Дня пам'яті захисників України саме 29 серпня обрано не випадково, бо саме в цей день у 2014 році, в ході російсько-української війни та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових, та загинула найбільша кількість українських воїнів.

Сьогодні в Дубровицькій громаді вшановують память захисників України: Олега Ващишина, Івана Охмака, Віталія Мазура, Федіра Пляшка, Юрія Колесника, Івана Борсука, Олександра Ярмоліча, Олександра Цибульського та Миксима Абрамовича.

Вічна Слава Героям України! Слава Україні!

переглядів: 1.3K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!