Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

«БОРОТЬБА» ІЗ ШТУЧНОЮ ВОДОЙМОЮ

08 серпня 2017 0

Пишучи статтю під назвою «В тихому болоті чорти плодяться» ми згадували про одну із ситуацій, яка склалась з колишнім директором Вербівської школи Розановичем Анатолієм Антоновичем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЦІКАВА ЗАКУПІВЛЯ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ


Справа у тому, що А. Розановичу дали догану за ставок викопаний ще у 1984 році у якому дитина в листопаді 2016 намочила ноги, а у квітні 2017 року мама написала скаргу на ім'я голови громади про те, що у листопаді її дитина застудилася. Хоча, як стверджує колишній директор, журнал відвідуваності учнями уроків говорить про те, що дитина справно відвідувала у той час школу.

Так ось зараз цю водойму біля школи за рішенням голови Висоцької ОТГ хочуть взагалі закопати. Хоча, згідно оперативної картки пожежогасіння Вербівської ЗОШ І-ІІ ст. вищезгадана водойма є об'єктом прилаштованим для ліквідації пожеж на території навчального закладу і розташована вона за 20 м від нього.

Ми запитали у начальника Дубровицького районного сектору ГУ ДСНС Гайдиша Ігора Степановича якою є його думка щодо ситуації із штучною водоймою. На це він відповів, що не бачить потреби у ліквідації водойми. Якщо голова Висоцької ОТГ вбачає у ній небезпеку, то сучасний будівельний ринок дає можливості обгородити озеро. А якщо вони вже аж так налаштовані на те, аби засипати її, то для початку необхідно викопати інше, яке б давало у разі пожежі в школі шанс на її порятунок.

Від себе додамо, що не бачимо взагалі логіки у тому, аби у літній спекотний період займатись такою справою, як засипання штучної водойми. Але, напевно, керівництво ОТГ вже справилось з усіма існуючими проблемами в громаді, раз взялось за цю справу.

переглядів: 565

оцінити:

13 2 0 1

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...