Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

«БОРОТЬБА» ІЗ ШТУЧНОЮ ВОДОЙМОЮ

08 серпня 2017 0

Пишучи статтю під назвою «В тихому болоті чорти плодяться» ми згадували про одну із ситуацій, яка склалась з колишнім директором Вербівської школи Розановичем Анатолієм Антоновичем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЦІКАВА ЗАКУПІВЛЯ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ


Справа у тому, що А. Розановичу дали догану за ставок викопаний ще у 1984 році у якому дитина в листопаді 2016 намочила ноги, а у квітні 2017 року мама написала скаргу на ім'я голови громади про те, що у листопаді її дитина застудилася. Хоча, як стверджує колишній директор, журнал відвідуваності учнями уроків говорить про те, що дитина справно відвідувала у той час школу.

Так ось зараз цю водойму біля школи за рішенням голови Висоцької ОТГ хочуть взагалі закопати. Хоча, згідно оперативної картки пожежогасіння Вербівської ЗОШ І-ІІ ст. вищезгадана водойма є об'єктом прилаштованим для ліквідації пожеж на території навчального закладу і розташована вона за 20 м від нього.

Ми запитали у начальника Дубровицького районного сектору ГУ ДСНС Гайдиша Ігора Степановича якою є його думка щодо ситуації із штучною водоймою. На це він відповів, що не бачить потреби у ліквідації водойми. Якщо голова Висоцької ОТГ вбачає у ній небезпеку, то сучасний будівельний ринок дає можливості обгородити озеро. А якщо вони вже аж так налаштовані на те, аби засипати її, то для початку необхідно викопати інше, яке б давало у разі пожежі в школі шанс на її порятунок.

Від себе додамо, що не бачимо взагалі логіки у тому, аби у літній спекотний період займатись такою справою, як засипання штучної водойми. Але, напевно, керівництво ОТГ вже справилось з усіма існуючими проблемами в громаді, раз взялось за цю справу.

переглядів: 2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!