Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

БОЙКОТ ЧИ ЗАКОЛОТ?

18 серпня 2017 0

Нещодавня сесія Дубровицької районної ради, яка так і не відбулась ознаменувалась не лише відсутністю депутатів та відверто показовою зневагою депутата Сергія Киркевича до голови РДА, а й іще одним дуже цікавим та інтригуючим проектом рішення, який з відомих причин не розглянули.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «АВГІЄВІ СТАЙНІ» РАЙОННОЇ РАДИ


Ось це рішення: «Про тимчасову контрольну комісію ради по вивченню роботи КП «Теплосервіс»:

З метою забезпечення належного рівня надання послуг теплопостачання, та в зв'язку з наявністю значної кредиторської та дебіторської заборгованості, обґрунтуванню тарифів на тепло та доцільності розірвання договорів на теплопостачання, відповідно до пунктів 2, 20, 37 частини 1 статті 43, статті 48 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

  • утворити тимчасову контрольну комісію ради по вивченню причин виникнення кредиторської та дебіторської заборгованості КП «Теплосервіс», обґрунтованості існуючих тарифів на теплопостачання, доцільності розірвання договорів на теплопостачання бюджетних установ у складі:
  1. Киркевич Сергій Васильович – голова комісії;
  2. Берестень Микола Іванович – член комісії,
  3. Петрушко Сергій Степанович – член комісії;
  4. Шах Григорій Петрович – член комісії;
  5. Стасюк Ніна Іванівна – член комісії.
  • в.о. директора, головному бухгалтеру, головному економісту КП «Теплосервіс» забезпечити надання комісії всіх необхідних матеріалів та документів;
  • комісії протягом 20 днів вивчити стан роботи підприємства за період з 1.01 2016 року по даний час та подати в раду висновки та пропозиції для розгляду на сесії ради;
  • контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Голова ради Микола Кухарець

Проект підготовлений керівником фракції, уповноваженою особою Шахом Г.П.


Разом із проектом цього рішення у папці з підготовленими до сесії-примари документами було і звернення керівника фракції Народної Партії Шаха Григорія Петровича до голови Дубровицької районної ради Миколи Кухарця.

У цьому зверненні йшлося про необхідність створити тимчасову комісію районної ради з питань вивчення комунального підприємства «Теплосервіс» за 2016-2017 роки та доцільності його ліквідації і передачі котелень на баланс закладів освіти та охорони здоров'я. Також, у цьому документі описано події 2013 року, коли рішенням Дубровицької районної ради було створено комісію з вивчення причин незадовільної роботи вищеназваного підприємства, а потім по результатам перевірки прийнято рішення №390 від 14.11.2013 року щодо усунення недоліків. Ці події відбувались у часи, коли головою РДА був О.В. Шатов, а головою районної ради Л.Ф. Стрибулевич.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СЕСІЯ БЕЗ ДЕПУТАТІВ, ЯК ДИМ БЕЗ ВОГНЮ

У зверненні до М. Кухарця Шах Григорій Петрович нарікає на те, що вищеназване рішення вдалося виконати лише частково, а далі у зв'язку з Революцією гідності та виборами до органів місцевого самоврядування, контроль за КП «Теплосервіс» було втрачено, а матеріали за результатами перевірки не було передано у відповідні правоохоронні органи. Проте, дозвольте нагадати, що у період, коли вже головою райради був Сергій Киркевич, а його заступником Григорій Шах, газета «Поліський репортер» неодноразово писала про недоліки роботи комунального підприємства «Теплосервіс». Однак, оприлюднена інформація ніким із керівників району до уваги не бралася, ба більше – не сприймалась всерйоз. Далі, коли С.В. Киркевич став головою РДА, М.М. Кухарець головою райради, а Григорій Петрович депутатом і головою фракції у районній раді вони знову ж таки були глухо-німо-сліпі до заяв депутатів фракції «Воля» та інформації ЗМІ щодо роботи підприємства «Теплосервіс».

Складається таке враження, що цей, так званий «козир» з перевіркою команда «Киркевич-Шах-Стасюк» притримала для особливого випадку. Наприклад такого, коли М.М. Петрушко став головою районної державної адміністрації. Цікаво те, що на даному етапі вони мають до нього претензії саме як до колишнього керівника підприємства, а не до голови РДА! То у 2014-2016 роках їх виходить все влаштовувало, а тепер раптом прокинулось бажання торжества справедливості і покарання винних?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: І ЗНОВУ ПРО КП «ТЕПЛОСЕРВІС»

Ми вирішили поспілкуватись із керівництвом району щодо інциденту з сесією-примарою аби дізнатись їхню думку щодо цього. Заступник голови Дубровицької районної ради Олександр Григорович Задорожний так прокоментував це:

Питання, винесені на сесію головою райради були звичайними, робочими. Чому депутати не з'явились на сесію не знаю – чи їх хтось й обдзвонив, чи можливо вони як депутати Верховної Ради тричі на рік беруть собі канікули? Можливо у літній період і наші депутати відпочивають?

На запитання чи не міг бути вищеописаний проект рішення однією з причин неявки депутатів, заступник голови районної ради відповів, що проект було розміщене лише на сайті, але так і не винесено на сесію. Можливо мали виноситись якісь питання «з голосу», але він про це нічого не знає. Зрештою, на думку Олександра Григоровича якщо б цей проект рішення таки винесли на сесію, то депутати б могли вносити у нього зміни і відповідно голосувати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НЕ ЗНАЮ ЯК, АЛЕ НЕ ТАК

Ми хотіли почути думку й голови Дубровицької районної ради Миколи Миколайовича Кухарця, але він сказав, що йому нічого добавити до коментаря заступника. Також, не вдалось поспілкуватись й з голово РДА Миколою Петрушко в силу його зайнятості.

Резюмуючи все вищеописане ми зіштовхнулись з питанням – попередня сесія що не відбулась була бойкотом рішень Дубровицької районної ради чи заколотом? Гадаємо, що найближча сесія розставить все по своїм місцям. Тож чекаємо…


РЕКЛАМА:

СУЧАСНІ МОДЕЛІ НОУТБУКІВ!

ПЕРЕВІРЕНІ ЦІНИ!

В КРЕДИТ БЕЗ ПЕРЕДПЛАТ!переглядів: 4K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!