Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

«БУРУНДУК» – З НАМИ СМАЧНІШЕ!

03 квітня 2017 0

Здавна каші були основою раціону харчування наших предків. Власне, у цьому і полягав секрет їхнього здоров'я. Адже багато круп містить корисні мінерали і вітаміни, без яких людині неможливо жити повноцінним життям. Крім вуглеводів, яких, до речі, у крупі не менше 66 відсотків, у злаках присутні і рослинні білки (до 12%) і жири (6%).


Без вживання у їжу круп про правильне харчування не може бути й мови. Тільки крупи містять «правильні», «повільні» вуглеводи, що розщеплюються тривалий час і надовго надають вам відчуття ситості. Крупи це цінний харчовий продукт, що представляє собою цільне або дроблене (січка) зерно різних сільськогосподарських культур. На основі круп готують каші, гарніри і додають їх у супи та юшки. Також, на основі каш можна приготувати салати та різні десерти.

Та попри незаперечну цінність самого продукту, важливе значення має те, у якому вигляді він потрапляє на Ваш стіл. Торгівельна марка «Бурундук» дбає про якість зберігання та пакування круп, тому вони завжди чисті та свіжі.

Підприємці та торгівельні мережі міста Дубровиця та району можуть отримати детальну інформацію щодо товарів марки «Бурундук», а також замовити їх у місті Рівне за адресою: вул. Князя Володимира,75, офіс 22, або за телефоном: (068) 039 19 33; (098) 971 79 66.

Також, дубровичани мають змогу придбати весь асортимент круп ТМ «Бурундук» в гуртовні «У Андрія» що у місті Дубровиця по вул.Миру,4 (колишній кінотеатр «Зміна»).

Смакуйте разом з торгівельною маркою «Бурундук»!

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!