Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ЧЕРЕЗ МИТНИЦЮ РОСІЯНИН ХОТІВ НЕЗАКОННО ПЕРЕВЕЗТИ КУЛЬТУРНІ ЦІННОСТІ.

25 червня 2019 0

Однак, це йому не вдалося...


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: НА ДУБРОВИЧЧИНІ ВИЯВИЛИ ЗБРОЮ.

Минулого тижня в пункт пропуску «Городище» Рівненської митниці ДФС прибув автомобіль NISSAN ALMERA. Для перетину кордону водій, громадянин Російської Федерації, обрав смугу руху «зелений коридор», тим самим заявив про відсутність предметів заборонених або обмежених до переміщення через митний кордон України. В результаті аналізу оцінки і ризиків даний автомобіль було переведено для поглибленого огляду, повідомляє Рівненська митниця ДФС України.

Під час митного огляду серед особистих речей громадянина Російської Федерації, у картонній коробці було виявлено наступне: Ікона «Господь Всєдєржитєль», дерево, оклад металевий (приблизно XVIII ст.), колекцію поштових марок (147шт.) та металеву шкатулку виготовлену шляхом лиття, що можуть відноситись до предметів старовини.

Відносно правопорушника складено протокол про порушення митних правил за статтями 471 та 483 Митного кодексу України.

Товари з ознаками старовини та культурної цінності є обмеженими для переміщення через митний кордон України відповідно до Закону України від 21 вересня 1999 року №1068 та наказу Міністерства культури України від 22.04.2002 №258 та підлягають обов'язковому декларуванню при переміщенні через митний кордон України.


переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!