Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

«ЧЕРВОНІ ЛІНІЇ» ДРУЗІВ ПРЕЗИДЕНТА: ІГОР ПАЛИЦЯ РОЗСТАВИВ АКЦЕНТИ. ВІДЕО

27 жовтня 2019 0

Бізнес-партнер Ігоря Коломойського, народний депутат України, колишній голова Волинської обласної ради Ігор Палиця, відповідаючи на питання журналістів, пояснив, що він і його політична команда не перебувають в опозиції до чинної влади, разом з тим постійно нагадують про власні «червоні лінії».

Про це політик заявив у прямому ефірі телеканалу «Аверс» у ток-шоу «Запитай у депутата» 24 жовтня.

Під час чергової сесії Волинської обласної ради 24 жовтня взяв слово народний депутат України Ігор Палиця, який зазначив, що нинішній Уряд України «не український», та закликав депутатів облради підтримати звернення щодо неприпустимості втілення «формули Штайнмаєра» для врегулювання конфлікту на Донбасі. Волинська обласна рада ухвалила відповідний текст звернення, підтримавши таким чином ряд інших обласних рад Західної України, які в такий спосіб висловили свій протест. Разом з тим інших офіційних заяв про перехід депутатської групи «За майбутнє» в опозицію до монобільшості у парламенті не озвучувалося.

Після сесії Волинської обласної ради 24 жовтня на регіональному телеканалі «Авер» відбувся прямий ефір телепрограми «Запитай у депутата», на який запросили Ігоря Палицю та журналістів провідних волинських ЗМІ.

Журналіст інтернет-видання «Волинська правда», колишній головний редактор сайту «Моя Земля – Моє Полісся», Роман Колюхов попросив Ігоря Палицю озвучити його особисті «червоні лінії», порушення яких президентом, Урядом чи парламентом може призвести до переходу депутатської групи «За майбутнє» в опозицію до чинної влади.

МИР УКРАЇНІ ПОТРІБЕН, АЛЕ НЕ ТАКИЙ

Депутат уточнив свою позицію та заявив, що не перебуває в опозиції до влади, разом з тим озвучив власні «червоні лінії».

«Це не означає, що якщо вони не перейдуть ці «червоні лінії», я не буду про це говорити. Треба про це попереджувати, а не чекати», - прокоментував Ігор Палиця.

Зокрема, політик висловив однозначну позицію щодо неприпустимості втілення «формули Штайнмаєра», яка передбачає виконання Закону України «Про особливий статус Донбасу», якого підписав ще Петро Порошенко.

На думку Ігоря Палиці, надання окремим районам Донбасу особливої автономії може спровокувати загострення внутрішнього конфлікту в українському суспільстві та в найгіршому варіанті – призвести до демонтажу української державності.

«Якщо інші регіони почнуть ставити питання, чому Донбасу можна обирати свою поліцію, суддів, прокурорів, СБУ, а нам не можна? Чому тим, хто нас вбивав, можна, а нам не можна? І купа може бути різних нюансів, які розхитають країну повністю. І якщо це буде відбуватися так – то я категорично проти», - заявив Ігор Палиця.

Разом з тим Ігор Палиця зазначив, що нікому достеменно невідомо тонкощів переговорів, які проводяться на найвищому рівні, тому до вчинення будь-який конкретних дій владою не варто чинити тиск на українського президента. Також політик переконаний, що мир Україні потрібен, але не такий.

ЗЕМЛЮ І ДЕРЖАВНІ ПІДПРИЄМСТВА ПРОДАВАТИ НЕ МОЖНА

Іншою «червоною лінією» для Ігоря Палиці є питання про впровадження ринку землі, якщо у процесі прийматимуть участь іноземці. На думку нардепа, на разі Україна не готова до зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення. Адже за сучасних умов впровадження ринку землі може призвести до купівлі великими агрохолдингами земельних ділянок у селян за значно заниженими цінами, користуючись зубожінням і скрутним матеріальним становищем українського села. Ігор Палиця переконаний, що ринок землі можна буде відкрити тільки після впровадження «банку землі», коли у кадастрі буде наявна вся повнота інформацію про кожну земельну ділянку, а селянин зможе продати свою землю виключно державі за ціною, не нижчою певного встановленого державою рівня. На думку політика, саме така модель зможе захистити українського селянина-землевласника.

«Я підтримую ринок землі, якщо в ньому будуть брати участь тільки громадяни України як фізичні особи з обмеженням кількості гектарів на одну особу. Земля повинна продаватися так, щоб селянин не відчував себе пограбованим». – заявив Ігор Палиця.

Впровадження ж ринку землі за умови відсутності «банку землі» та механізму захисту дрібного землевласника Ігор Палиця також вважає «червоною лінією», яку вкрай небезпечно переходити. На його думку, ідею відкрити ринок землі проштовхують в Україні представники великих міжнародних фондів, які мають на меті скупити українські землі.

Також нардеп підкреслив, що виступає категорично проти приватизації державних підприємств. На думку Ігоря Палиці, необхідно знайти ефективних менеджерів для важливих державних підприємств і дати їм певний відсоток від прибутку.

«Якщо нас змусять все розпродати в країні – це нікуди не годиться. Ось це перші три «червоні лінії», які я бачу», - підсумував Ігор Палиця.

Депутат також додав, що має позитивні стосунки із президентом України Володимиром Зеленським та час від часу спілкується з ним телефоном.

Нагадаємо, Ігор Палиця входить до депутатської групи «За майбутнє» у парламенті, яка цікава дубровичанам тим, що до неї також входить обраний по 155 виборчому округу народним депутатом України відомий благодійник Віктор Мялик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯК ВИДОБУВАТИМУТЬ БУРШТИН ПІСЛЯ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ПРОМИСЛУ

переглядів: 2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!