Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ЧИ ДОТРИМУЮТЬСЯ ЗАКОНІВ НА ДУБРОВИЧЧИНІ?(+відео)

26 лютого 2019 0

22 лютого 2019 року у м. Дубровиця відбулася тридцята сесія районної ради.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ПРОКУРОР ВІДЗВІТУВАВСЯ ПРО РОБОТУ: ОСНОВНА ПРОБЛЕМА - НАРКОТИКИ

В ході засідання виносилося ряд питань, зокрема «Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району за 2018 рік».

Про результати роботи Дубровицького відділу місцевої прокуратури та про стан законності на території нашого району доповідав Баглєй Ярослав Костянтинович, перший заступник керівника Сарненської місцевої прокуратури. Він відзначив, що за результатами вжитих організаційних та координаційних заходів правоохоронними органами району вдалося досягнути ряд позитивних результатів по боротьбі зі злочинністю.

«Передусім варто відзначити, що в минулому році відмічається спад (на 26,4 %) по реєстрації кримінальних проваджень. Обліковано менше кримінальних правопорушень (на 17,5 %). Також упродовж 2018 року в порівнянні з 2017 роком менше обліковано тяжких злочинів. Щодо злочинів середньої тяжкості, то відмічається спад (на рівні 23,5 %). На території району менше вчинено злочинів проти життя та здоров'я людини (на рівні 12,1 %). Відмічається суттєвий спад злочинів у сфері господарської діяльності, злочинів проти довкілля, зменшення злочинів проти громадської безпеки, також зменшилась кількість злочинів проти безпеки руху та експлуатації транспорту. У сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та їх аналогів, примусовий склад відмічається на рівні 31 %. Зменшилась кількість злочинів у сфері службової та професійної діяльності (на 44 %); зменшилася кількість злочинів проти правосуддя. Варто відзначити, що завдяки вжити заходам спостерігається позитивна тенденція щодо збільшення відсоткового розкриття кримінальних правопорушень. Проте є і ряд прорахунків в роботі і в активізації потребують окремі категорії злочинів. Зокрема, за минулий рік вчинено більше кримінальних правопорушень проти власності (на 1,9%); збільшення шахрайських злочинів (2,3%); збільшилась кількість злочинів проти громадського порядку та аморальності (на 16,7 %). Вчинено більше особливо тяжких кримінальних правопорушень», - вів далі Ярослав Костянтинович.

Також осторонь не лишилося і проблемне питання щодо незаконного видобутку бурштину та стан протидії цьому. Адже це турбує кожного жителя бурштинового краю. Як зазначив Ярослав Баглєй, стан протидії та активність роботи Дубровицького району є найвищою в порівнянні з усіма північними районами.

«За минулий рік до суду скеровано 33 кримінальних провадження відносно 36 осіб по факту незаконного видобутку бурштину. Крім того, варто відзначити, що місцевою прокуратурою спільно із працівниками служби безпеки припинено діяльність злочинної групи на території Дубровицького району, які скуповували та здійснювали подальшу обробку бурштину-сирцю. На даний час 4 кримінальні провадження відносно фігурантів цієї групи скеровані до суду та розглянуті, а особи понесли відповідне покарання. Варто відзначити, що із всієї заподіяної шкоди інтересам держави, злочинам, (в сумі 41 тисяча гривень), в ході досудового розслідування сума відшкодована в повному обсязі. Місцевою прокуратурою актуальна увага приділяється стану захисту інтересів держави засобами представницького характеру. За минулий рік місцевою прокуратурою заявлено 4 позови на суму понад 15 млн. гривень, які розглянуті Господарським судом Рівненської області та задоволені в повному обсязі. Місцевою прокуратурою постійно вживаються заходи щодо систематичного прийому громадян та адекватного реагування на ті питання, що порушені у зверненні. Загалом, за минулий рік надійшло 82 звернення, з них 11 – скеровували за належністю. Постійно ведеться робота по напрямку боротьби з адміністративною корупцією: виявлено 4 таких випадки, за результатами яких і складено протоколи та скеровані до суду», - додав насамкінець заступник керівника Сарненської місцевої прокуратури Ярослав Б.

Запитань до виступаючого не виникло ні в кого.

ДОДАЄМО ВІДЕО!
переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!