Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ЧИ ОТРИМАЮТЬ ГРОШОВІ ВИПЛАТИ ТА ПЕНСІЇ ТІ, ХТО ДОСІ НЕ ОТРИМАВ?

26 липня 2018 0

Пенсійний фонд України станом на 24 липня не розрахувався на 100% з виплатами пенсій за поточний місяць.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЧИ ОТРИМАЄ ДОПОМОГУ РАЙОННА ЛІКАРНЯ?

Що ж до Рівненщини, то за повідомленням Головного управління пенсійного фонду у Рівненській області, станом на 23 липня 2018 року виплату пенсій та грошової допомоги профінансували на 490,3 млн. грн. або 74,4 відсотка місячної потреби липня цього року.
Середній розмір пенсії станом на 01 липня 2018 року складає 2092,15 грн.

В липні по Україні сталися затримки у виплаті пенсій. В Дубровицькому районному Управлінні Пенсійного фонду, нам зазначили, що виплати за 22 липня було виплачено. А решту заборгованості мають погасити з дня на день.

Пенсіонери, які ж до сих пір не отримали свої пенсії дуже обурені цією ситуацією. І приходять виясняти у Пенсійний фонд, чому так з них знущаються і ні про що не попереджують.

Ті, хто отримує пенсії через «Укрпошту» сьогодні, а саме 26 липня, вже отримають усі грошові виплати. А от щодо тих, хто отримує грошові виплати на картку «Приватбанку» зазначають, що отримують грошові виплати, але з запізненням на 2-3 дні. А ті ж, хто отримує на картку «Ощадбанку» вже майже тиждень чекають на пенсію. Люди чекають свої виплати, тож надіються, що до кінця цього тижня вони все отримають. Більше коментарів у Дубровицькому Управлінні Пенсійного фонду отримати не вдалося, «гаряча лінія» теж не відповідає. Тож чи є затримки з виплатами першим дзвіночком серйозної економічної кризи восени, якою нас лякають вже давно?

переглядів: 390

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!