Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ЧИ ПІДЕ ЛАСА ЗЕМЕЛЬКА "З МОЛОТКА"?

03 березня 2017 2

Раніше ми писали на сайті що у лютому цього року депутати Дубровицької районної ради від фракції політичної партії «Воля» підняли питання, яке стосувалося планів районної влади щодо знесення аварійної будівлі районної організації «Товариство Червоного Хреста».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ДУБРОВИЦІ ПЛАНУЮТЬ ЗНЕСТИ АВАРІЙНУ БУДІВЛІ


На місці покинутої споруди Люди Волі, висловлюючи прохання дубровичан що живуть поруч з нею, запропонували облаштувати дитячий майданчик, а відповідно знести аварійну будівлю по вул.Шевченка, 60 (біля Дубровицької районної стоматологічної поліклініки).

На виконання депутатського запиту від представників політичної партії «Воля» щодо аварійності будівлі районної організації «Товариства Червоного Хреста», за розпорядженням голови Дубровицької районної ради було створено робочу групу. До складу цієї групи увійшли: Задорожний О., Берестень Л., Яковець М., Лосік Ю., Петрушко О. та Сімаченко В. 28 лютого 2017 року ця робоча група здійснила виїзд на вище згаданий об'єкт із метою аналізу на відповідність аварійності будівлі.

Будівля районної організації «Товариства Червоного Хреста».

За результатами обговорення члени робочої групи одноголосно прийняли рішення: рекомендувати голові районної ради виставити будівлю РО «Товариства Червоного Хреста» на продаж через аукціон. Складається таке враження, що від самого початку рухи по цій будівлі робились під конкретну особу, яка в кінцевому результаті отримає ласий шматок землі майже у центрі міста. З легкої руки Дубровицької міської будівлю передали районній раді. А далі, швидше усього, з такої ж легкої руки депутатів районної ради, ця земля разом із нікому непотрібною будівлею перейде у власність однієї з кмітливих та підприємливих особистостей нашого міста.

переглядів: 1.8K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (2)
03-03-2017 14:38:11

іван

Нічого нового і позитивного не слід чекати. В черговий раз буде "ефективне привласнення " - подібне як в Петрушка. За 1 тисячу доларів забрав в центрі 15 соток землі плюс котельню прихватизував як комунальний керівник . Ви йдіть в АТО , а вони в ЄВропу!!!

оцінити:

9 3
03-03-2017 14:01:47

Володимир

А для чого міській раді було передавати цю землю в районну раду? Тут не думають про поповнення бюджету міста !!!! Працюють під "Керівників" , які вже думають про власний бізнес , бо на комунальному ринку гарно роками пожили ..

оцінити:

10 3

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!