Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ЧИ СТАНЕ НАШ ЗЕМЛЯК ГУБЕРНАТОРОМ ОБЛАСТІ?

03 червня 2019 0

Хто ж буде новим головою Рівненської ОДА?


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ОЛЕКСІЙ ЛЯСКОВЕЦЬ: "ВЛАДА У РАЙОНІ - ЦЕ ЛЕБІДЬ, ЩУКА І РАК"

Змінюються президенти, змінюється і влада. Люди вже втомилися слухати пусті обіцянки «правильних» політиків, чиновників… І можна довго розмірковувати про причини такого ставлення українського народу до нинішніх владних структур. Громадяни України хочуть змін на краще. Кожен регіон, кожен район прагне нового діяча, котрий наведе порядок в кожному куточку країни. Що ж стосується Рівненської області, то на посаду голови обласної державної адміністрації претендує і Олексій Лясковець.

Ми поспілкувалися з Олексієм Лясковцем, екс-депутатом Дубровицької районної ради та адвокатом, котрий є нашим земляком.

- Скажіть, будь-ласка, чи правдивою є інформація, що Ви подали документи на посаду голови Рівненської обласної державної адміністрації?

- Так. Чому ні?! Питання в тому, чи призначить Президент України? Але це покаже час та відповідний Указ глави держави. Адже, крім мене є й інші, не менш достойні кандидати, котрі також хочуть на цю посаду, аби розвивати регіон. Ключове завдання - це покращувати життя людей, а не свої статки чи нова можливість розвивати свій бізнес.

- Чому Ви вирішили піти на цю посаду?

- Я українець, патріот своєї країни, котру дуже люблю. Все своє усвідомлене життя я постійно вчився, удосконалювався, брав все найкраще та хотів, щоб світ, котрий мене оточує, був кращим. Я повірив, що Президент України Володимир Зеленський хоче реально змінити країну, може її змінити та змінює разом з нами. І в цьому я хочу йому допомогти. А ось наскільки моє вміння, досвід та бажання змінювати Рівненщину на краще потрібне новообраному Президенту – покаже час.

- Що в подальших планах як голови Рівненської ОДА?

- Про плани можна говорити довго та про все, але першочерговим і практично основним планом для нового очільника Рівненщини має бути розвиток економічного потенціалу області. А це створення умов для інвесторів з метою розміщення нових високотехнологічних виробництв та інноваційних підприємств в регіоні; стимулювання розвитку малого та середнього бізнесу, розвитку внутрішнього туризму, економічного розвитку північних районів Рівненщини. Не менш важливими для голови Рівненської ОДА повинні бути також завданням щодо сприяння залученню інвестицій, створення сприятливих умов для започаткування та ведення підприємницької діяльності, підтримка логістично-транспортного комплексу регіону, стимулювання підвищення енергоефективності та впровадження альтернативних джерел енергії, комплексне та ефективне використання природних сировинних ресурсів області, підтримка розвитку високотехнологічних секторів економіки Рівненщини, сприяння експорту продукції місцевих виробників, розвиток туристичної галузі. Потрібно не забувати по освіту, думати про покращення стану здоров'я населення, відновлення санаторіїв для організації відпочинку дітей воїнів АТО та проведення реабілітації воїнів АТО, займатися болючими питаннями – незаконний видобуток бурштину, масова вирубка лісу, побори в лікарнях… Та не менш вагомим є також якісне завершення процесу децентралізації. Хоча в області є багато питань, які потребують вирішення. Кожне з них потребує уваги та реальних шляхів вирішення, яке в більшості випадків залежить від кожного з нас, від депутатського корпусу як на місцях так і на рівні Рівненської обласної ради.

Хочеться додати, що вболіваючи за нашого земляка, можна вірити в те, що при його призначенні зміни однозначно відбулися б. Вже незабаром буде відомо, хто ж очолить Рівненську область. А пану Олексію бажаємо витримки, сил та перемоги.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!