Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ЧИТАТИ ВАЖЛИВО: ВІДОМІ ДУБРОВИЧАНИ РОЗПОВІЛИ ПРО УЛЮБЛЕНІ КНИГИ

27 вересня 2019 0
У Дубровицькій районній бібліотеці відбулися гостини - завітали відомі дубровичани. Шановані жителі міста розповіли про свої літературні уподобання.


Про проведений захід повідомляє бібліотекар Дубровицької районної бібліотеки Світлана Бондаренко на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Відбулися бібліотечні гостини «Книга і бібліотека в житті відомих людей Дубровиці» приурочені до Всеукраїнського дня бібліотек. Під час дружньої, теплої бесіди йшла мова про значення книги, бібліотеки в житті кожної людини. Запрошені гості ділилися своїм досвідом, знаннями і давали настанови, щодо більш докладного і вдумливого читання книжок. Адже, вченими доведено, що 80% знань людина отримує від читання книжок", - йдеться в дописі.

Також повідомляється, що запрошеними гостями були: секретар виконкому Дубровицької міської ради Оксана Краглевич, депутат Дубровицької міської ради Таїсія Дубінець, заслужений майстер народної творчості Любов Стельмашук, та директор Дубровицької ЗОШ №1 Ігор Клюйко.

"Книга відіграє велику роль в житті кожної окремої людини і суспільства в цілому. Книга - це джерело знань, і дякую , що все життя переступаю поріг бібліотеки рідного міста", - прокоментувала захід Таїсія Дубінець.

Послухати спікерів прийшли старшокласники Дубровицької ЗОШ №1.


переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!