Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ЧОГО НЕ ВИСТАЧАЄ САДОЧКАМ У МІСТІ ДУБРОВИЦЯ?

10 грудня 2018 4

30 листопада 2018 року відбулася 31-ша сесія Дубровицької міської ради сьомого скликання.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: В ДУБРОВИЦІ ГОРІЛА МАРШРУТКА

На порядку денному було розглянуто ряд питань. Зокрема, звітували завідуючі садочками про використання коштів у дошкільних навчальних закладах №1, №4 та №5, виділених міськрадою за ІV квартал 2017 року та 9 місяців 2018 року.

Однак, завідуючі дошкільними навчальними закладами не тільки звітували про використання коштів, але й наголошували про нагальні потреби, які повинні вирішуватися:

Так, завідуюча ДНЗ №1 «Теремок» Конончук О. О. озвучила:

- З вересня місяця в нас функціонує інклюзивна група. На це було виділено 44 тис. грн з міського бюджету на введення посади асистента-вихователя і відкриття цієї групи. Завдяки відкриттю цієї групи мають можливість отримувати повноцінне виховання і навчання дітки з особливими потребами. В нас складений кошторис на капітальний ремонт приміщень в ясельній групі, він складає 251 тис. грн. Тому наразі шукаємо шляхи вирішення цього питання. Також біля садочка потрібно облаштувати «лежачого» поліцейського.


Про потреби садочка розповідає Пігаль Т. І., завідуюча ДНЗ №4 "Малятко":

- В нас 2 нагальні проблеми – це заміна покрівлі та утеплення фасаду. На даний час будівля дошкільного закладу знаходиться в незадовільному стані. Заклад в експлуатації з 1975 року. З того часу покрівля не мінялася, не утеплювалася. Єдине, що утеплено, це літні веранди. Утеплення фасаду дає змогу значно зменшити використання енергоресурсів і тим самим зекономити кошти та забезпечити відповідні санітарно-гігієнічні вимоги. Вже 2 роки це розглядається, відтоді як виготовлена проектно-кошторисна документація, а виділення коштів з року в рік переноситься. Також слід зазначити, що є пропозиція від батьківського комітету - виділити кошти на посаду логопеда. Адже зараз такий період, що дітки погано говорять.

З потребами садочка №5 «Світлячок» виступала завідуюча Котяш Я. О.:

- В мене основна проблема – закінчити утеплення фасаду. З усіх коштів, що були передбачені, ми ще не освоїли повністю. Щодо утеплення та перекриття даху, то це є головною проблемою. Тому потрібно створити комфортні умови для діток. Також треба змінювати каналізацію.


Звісно, що з роками, якщо не прикладати належної уваги та ремонту садочкам, то їх стан погіршується. Тому керівники ДНЗ намагаються достукатися до влади та просять допомоги у фінансовому плані. Хоча з іншої сторони, то на потреби садочка здають щомісяця батьки. Але цього не вистачає, напевно. Звісно, що ми маємо з розумінням ставитися до тих навчальних закладів де виховуються наші діти.

Дуже цікавим є той факт, що депутати в ході сесії при слуханні звітів були пасивними. Адже, завідуючі дитсадками звітували, а в депутатів не виникало запитань.

До слова, від редакції вітаємо ДНЗ №1 «Теремок», який пройшов районний конкурс - "Найкращий ДНЗ 2018 року". Вітаємо завідуючу і весь колектив.

переглядів: 685

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (4)
14-12-2018 21:31:45

месний

інтєрєсно, чого все роблять в 5 садку , а мій син ходить до 4 . немає криші і фасаду,а садочок старійший. хто скаже чого так??

оцінити:

3 5
13-12-2018 14:17:41

дубровичанин

раніше було харчування в садках за рахунок грошей Чорнобиля!! Де вони ділися??? Так і путьовки на дітей в школі, на лєкарства - зникло ВСЕ!!!!. Чи ми такі здорові???

оцінити:

9 7
13-12-2018 14:13:20

Конончук Р.

Це ж яке харчування дитини на 17 гривень в районі, що можна за такі гроші три рази дитині поісти????? Вже по районах давно немає такого харчування !!!!!! 25 -26 гривень - такі суми на одну дитину в сусідніх районах!!! 50 - платить бюджет і 50 батьки. Сидимо в холодних магазинах , опалення включаємо , щоб стіни не зацвіли - на податки віддаємо , а яке відношення до маленьких дітей і до плати батьків??????!!!! Куди йдуть мільйони????!!!!

оцінити:

8 8
11-12-2018 11:25:01

мама

звичайно, все фассади утепляєте і ніяк не утеплите!!!цікаво, чому наші депутати вели себе пасивно на зборах?як відібрати гроші на харчувані діток,які не прописані, то вони активні. Взагалі заганяєте нас батьків в глухий кут, безсовісні!!!

оцінити:

13 14

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!