Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ЧОГО ОЧІКУЮТЬ УКРАЇНЦІ ВІД ДЕРЖАВИ У 2019 РОЦІ? (ОПИТУВАННЯ)

03 січня 2019 0

Вже минув старий рік і ми ввійшли у 2019 рік з новими мріями, надіями, сподіваннями.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ЗВЕРТАЮТЬСЯ ПО ДОПОМОГУ ДО НЕБАЙДУЖИХ!

Як проявить себе цей рік і чого очікувати від нього – загалом загадка! Адже все залежить від держави, від тих людей, які будуть при владі та тих, котрі формуватимуть це нове суспільство. З однієї сторони, то можна сказати, що ми, простий народ, створюємо фундамент нового в державі, проте з іншої сторони, то не завжди наше бажання до кращого, до стабільності є дієвим, адже як говориться «там все схвачено завчасно».

Ми запитали людей, що ж вони очікують від держави у 2019 році? Їхні думки читаймо далі:

Ольга ФЕРАР, головний редактор сайту «ВСЕ» (м. Рівне): «Цього року Україну чекають складні випробовування виборами, адже навесні ми обиратимемо Президента, а вже восени - Верховну Раду. Найбільше сподіваюсь, що вибір України буде мудрим і добре обдуманим. Сподіваюсь, нашу Батьківщину нічого не роз'єднає і навпаки посилить єдність і міць, а влада забезпечить мир і розвиток вперед. Оскільки, за слов'янським календарем 2019 рік – Ширяючого орла, я переконана, що ми будемо вільними, розсудливими, хоробрими й вольовими. Кожен з нас забезпечить міць держави стаючи свідомим українцем».

Руслана ВЕЛИЧКО, координаторка ініціативи «Дані міст», менеджер проектів Громадської мережі «ОПОРА» (м. Дубровиця): «Чого я очікую від 2019 року? Напевно, побажання не змінюється уже пару років. А зважаючи, що 2019 рік виборів, то бажання лише посилюється. У цей рік нас будуть гладити по голівці, обіцяти багато щастя та достатку, нас будуть пестити солодкими словами та вдосталь звертати увагу. Нас будуть купувати, нас будуть змушувати, застосовуючи службове положення, нам будуть дарувати подарунки, не будуть гребувати зачепити нас через наших дітей. Нас будуть використовувати у своїх брудних іграх. Так, усіх і ми всі будемо використані. Але, переживши це все, продаючись чи ні, ми маємо пам'ятати, що за подальшу долю країни відповідальні не вони, а саме МИ! Кожен з нас, вибираючи те чи інше, несе відповідальність не лише у цей самий момент, а ще й за своїх дітей, які вже є, чи будуть у наступні 5 років. І кожного разу, коли хочеться знову заплакати, що все не так, то згадайте, що кожен з вас зробив минулого разу».

Іван СОКОЛ, (м. Дубно): «Живучи в «такій» державі, очікувати можна всього, що завгодно. А я найбільше чекаю миру, щоб він настав скоріше, щоб батьки, діти, рідні дочекалися своїх героїв з війни, і щоб ті падли, які роблять гроші на крові українських синів і дочок, попухли і подохли від своєї наживи».

Оксана ПОЗНЯК, юрист (м. Буча, Київська обл.): "Я чекаю стабільності на політичній арені та економічного зростання".

Сергій НЕЧАЄВ, житель м. Рівне: «На даний момент від нашої «держави», я не очікую чогось кращого і якогось покращення для нашого народу у 2019 році! Це дуже погано і моя особиста думка, що у людей немає радості від життя, люди просто витискають з себе останні краплі радості, щоб показати, що у них все добре. І вина цьому дійству, лише наша «грьобана влада». Думаю, що навіть немає з кого вибирати, бо всі вони пов'язані між собою, і навіть якщо Зеленський буде нашим гарантом, так не буде як у серіалі «Слуга народа», хоча дуже хотілось би, щоб було саме так. Як сказала одна велика людина – Кузьма: «В майбутньому маю надію, що прийде той, хто всей «непотріб» перестріляє!»»

Оксана ДУЛЯ, заступник директора з економічних питань (м. Київ): «Мені тяжко відповісти. В голові рій думок, але жодної позитивної, жодної правдивої. Якщо бути чесною, то звичайно я очікую, що він буде кращим для нас, легшим, але я в це не вірю. Набридло підле «замилювання очей», набридло спостерігати як над нами ставлять експерименти. Держава працює, держава реформує, але чомусь після цих реформ руки опускаються все нижче, а надії залишається все менше. Єдине, у що хочеться вірити всім серцем, так це в те, що у когось вистачить сил, мужності і розуму припинити війну… Для нас це є найголовнішою метою, найпріоритетнішою ціллю. Можливо, нам не стане жити легше, але життя стане радіснішим, святковішим. Кожен українець, цілий народ і люди, які сидять при владі – всі сторони повинні докласти зусиль для досягнення миру у нашій державі, вже у цьому році»

Іван ДОЛЮК, блогер, житель м. Острог: «Я чекаю стабільності, зменшення інфляції. Відкриття нових робочих місць, щоб українці мільйона не виїжджали за кордон. Створення умов для залучення закордонного капіталу і розвитку українського та європейського бізнесу. Якщо буде робота, гідні зарплати і стабільність, тоді економіка почне зростати і зменшиться ріст трудової міграції. Голосувати закликаю проти всіх. Не бачу ні одного гідного кандидата в президенти».Як бачимо, люди не впевнені у завтрашньому дні. Переважна більшість українців тікає з країни. Їх ніщо не тримає, вони не вірять ні в обіцянки влади, ні в успіх реформ, ні у майбутнє країни.

Але раз умови і «правила» гри стали такими, нам залишається одне: підлаштовуватися під них і з недобрим почуттям чекати, що ж буде завтра? Отак і проходять роки і нічого не змінюється. Але потрібно надіятися, що все буде гаразд та з позитивним настроєм дивитися на життя.

переглядів: 465

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!