Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ДЕ ШУКАТИ ДЕШЕВОГО НОТАРІУСА?

20 листопада 2018 4

Кожному з нас в житті рано чи пізно доводиться звертатися до нотаріусів – державних або приватних. Найголовніша їх відмінність – вартість і якість надання послуг. Приватний чи державний нотаріус – кого обрати та чим вони відрізняються?


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ТЕЛЕМІСТ "РІВНЕ-ДУБРОВИЦЯ"

Часто ми навіть не задумуємося над тим, наскільки актуальними і важливими для нас можуть виявитися послуги нотаріуса. Але, уявіть собі, без нього ви не зможете купити житло, написати заповіт, подарувати рідним нерухомість, або отримати те, що вам належить, як спадок…

Щодня до нотаріуса звертаються громадяни з різними питаннями по наданню послуг. Хороший і недорогий нотаріус на сьогодні – це рідкість, особливо в місті Дубровиця. Звісно, що своїми послугами наші нотаріуси «переплюнули» своїх колег з сусідніх районів по розцінках за надані послуги. З особистого досвіду наведемо приклад, коли довелося звернутися до нотаріуса аби засвідчити відповідні документи. В місті Дубровиця нотаріальні послуги коштували б 500 грн, але поїхавши в місто Сарни, ми вклалися в 150 грн.

Людям на сьогодні важко оплачувати нотаріальні послуги, тому багато хто шукає державних нотаріусів, які коштують дешевше і люди готові стояти в черзі по кілька годин. І це вже справа кожного.

Громадяни скаржаться на «дорогих» нотаріусів. Дубровичани готові платити необхідні кошти за надані відповідні послуги й приватному нотаріусу, та таких у місті – на пальцях перелічити можна. Вже неодноразово піднімали питання щодо державного нотаріуса у місті Дубровиця, але зрушень до цих пір не має.

Тепер задля того, аби вчинити певні нотаріальні дії потрібно їхати в найближчий районний центр, оскільки там послуги нотаріуса удвічі-втричі дешевші. Звідси висновок, що люди, які не обізнані з розцінками наших нотаріусів просто переплачують. І про державного нотаріуса ми можемо лише мріяти, оскільки інтереси громадян на сьогодні мало кого хвилюють.

ДОДАЄМО ВІДЕО, В ЯКОМУ ТАЇСІЯ ДУБІНЕЦЬ У 2016 РОЦІ НА ТЕЛЕМОСТІ "РІВНЕ-ДУБРОВИЦЯ" ПІДНІМАЛА ДАНЕ ПИТАННЯ.
переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (4)
22-11-2018 13:04:20

Борис

Згідний ,що в районі нічого на краще не змінилося ,помінялись тільки вивіски .Простому люди жити стало ще важче .Вчора було п"ять років Революції Гідності ,а гідного життя чомусь так і нема.

оцінити:

6 1
22-11-2018 08:01:20

Роман

А де шукати Пенсійний ,а де шукати Управління меліоративних систем ,де в Дубровиці відключити стаціонарний телефон ,як виявилось треба їхати в селеще міського типу , да нас уже Зарічне обслуговує ,я просто був в захваті від почутого бо приїхав в Сарни ?Позорники до чого дожилися , все в Зарічному то може підемо до Голови РДА Смаглюка жити ,який на своєму місці ?В нас адміністрація взагалі є ,може її теж перенесемо а Зарічне ?.Залишилось ще залізничну станцію закрити ,получиться Європейське місто.Ні ще Всіх відправити на заробітки.Нема людей ,нема проблем .

оцінити:

9 2
21-11-2018 12:44:20

ГІСТЬ

нічого не змінилося в районі....

оцінити:

11 1
21-11-2018 11:31:35

дубровичанин

і про нотаріуса правильно говорять і про зустріч з владою 2 роки тому.. Як гарно мер б"є в груди про земельні ділянки, як буде Атошнікам давать , але чогось сам опинився в тій категоріі. На публіку одне - на ділі інше

оцінити:

17 3

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!