Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

10 травня 2017 0

8 травня у Дубровиці відбулися урочистості з нагоди Дня пам'яті та примирення. Почалося все біля меморіалу загиблим у тій страшній Другій Світовій Війні. Ветерани, не дивлячись на свої роки, прийшли аби разом із усіма присутніми вшанувати тих, хто віддав своє життя заради миру. Після спогадів, промов і побажань гості та запрошені поклали квіти до меморіалу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ФЕСТИВАЛЬ РОДИННОЇ ТВОРЧОСТІ «ПІСЕННЕ ЄДНАННЯ У ВЕЛИКДЕНЬ»


Далі представники міської та районної влади разом з депутатом Верховної Ради України Василем Яніцьким, запрошеним на урочистості, рушили до скверу аби відкрити новозбудований дитячий майданчик у центрі міста. Після цього, вшанування ветеранів продовжилось урочистим концертом у районному будинку культури під час якого, окрім вітань ветерани отримали й грошові подарунки від запрошеного народного депутата .

8 травня для України має особливе значення, адже нам завжди було близьким прагнення до миру і спокою, свободи й доброту. Українці вірять, що настане час, коли для людства страхіття війни більше ніколи не стануть реальністю. Ми всі повинні цінувати мир і сприймати його як найбільше благо. Схиляємо голову перед подвигом ветеранів та бажаємо їм усім міцного здоров'я, щастя, радості, добробуту!

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!