Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ В ДУБРОВИЦЬКОМУ НВК

28 квітня 2017 0

У Дубровицькому НВК «Ліцей-школа» з 24 квітня по 28 квітня 2017 року проходив Тиждень безпеки життєдіяльності. Головна мета: навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КОНТРОЛЬНА ПЕРЕВІРКА ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ В ДУБРОВИЦІ


В рамках Тижня безпеки життєдіяльності, 27 квітня 2017 року, було проведено «День цивільного захисту». Вранці учні зібрались на подвір'ї ліцею, де працівники швидкої медичної допомоги разом із працівники ДСНС провели практичні та теоретичні навчання щодо дій в умовах екстремальних ситуацій. Зокрема, рятувальники продемонстрували дітям, як діяти у випадку виникнення пожежі на відкритій місцевості.

Зі слів директора Дубровицького НВК Володимира Кушніра:

У День цивільного захисту була проведена евакуація школи, де учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій. Евакуйовували від артилерійського обстрілу в спеціальних приміщеннях, які мають захист від радіаційного випромінення.
Завершальним етапом Тижня цивільного захисту стали спортивні змагання – кращі учасники були нагородженні призами.
У наш час, коли в країні напружена ситуація, всі повинні знати, як діяти у випадках надзвичайної ситуації техногенного чи природного характеру.
переглядів: 3K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!