Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ДЕПУТАТ МИКОЛА КОХНО ОКОНФУЗИВСЯ ПІД ЧАС ГОЛОСУВАННЯ

03 червня 2021 0

Директор Дубровицького центру надання адміністративних послуг і депутат міської ради за сумісництвом Микола Кохно оконфузився під час голосування, щодо суперечливого питання, яке не підтримали депутати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДЕПУТАТ РОЗКРИТИКУВАВ РОБОТУ ДУБРОВИЦЬКОГО ЦНАП ОЧОЛЮВАНОГО МИКОЛОЮ КОХНОМДепутат Дубровицької міської ради від ПП «Сила і Честь» Микола Кохно особа з темним і цікавим минулим. Свого часу працював на державній посаді Дубровицької митниці, а вже потім був працівником Дубровицької районної прокуратури. Микола Іванович обіймав і посади першого заступника голови Дубровицької районної державної адміністрації за часів Анатолія Придюка, Сергія Киркевича та Миколи Петрушка. Працював всюди, але не зрослося лише при каденції Олександра Гузича, який звільнив скандального посадовця одразу, як тільки очолив Дубровицьку РДА.

Далі була судова справа. Микола Кохно подав до суду за начебто, на його думку, незаконне звільнення з обійманної посади першого заступника голови райдержадміністрації. Суди всіх інстанцій, звісно програв, але омріяну "популярність" в районні все таки отримав. У березні 2021 року, Микола Іванович переміг у конкурсі на заміщення вакантної посади Директора Дубровицького ЦНАП.

Депутат Микола Кохно в приміщені сесійної зали міськради.

27 травня 2021 року, на пленарному засідання дев'ятої сесії Дубровицької міськради в порядку денному було питання «Про надання в оренду ФОП Ковтуновичу П.С. неуспадкованих земельних часток (паїв)». Павло Ковтунович житель села Сварицевичі, який займається підприємницькою діяльністю на території Дуровицької ОТГ. Підприємця Ковтуновича, вважають товаришем директора ДП «Зарічненське лісове господарство» і екс-голови Дубровицької РДА Сергія Киркевича, який теж проживає у Сварицевичах і є ставлеником начальника Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства Віталія Суховича. На думку деяких депутатів, підприємець Ковтунович орендує землі тільки для того, аби потім вирубувати ліси. Тому, під час процедури голосування, більшість депутатів не підтримали питання про надання паїв в оренду Ковтуновичу П.С. Результати голосування: «За» – 2; «Проти» – 10; «Утримались» – 12; «Не голосували» – 1.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У РОЗВАЛІ СТОМАТПОЛІКЛІНІКИ ВИННІ ЗДОРОВІ ЗУБИ!

Рудичек Павло під час сесії Дубровицької міської ради.

Так от: цими двома депутатами, які проголосували «За», виявилися вищезгаданий Микола Кохно та в минулому головний інспектор будівельного нагляду Управління ДАБІ у Рівненській області (Державна архітектурно-будівельна інспекція України), а нині ФОП Павло Рудичек, який є також членом земельної комісії Дубровицької міської ради. До слова, Павло Петрович Рудичек, балотувався від ПП «Радикальна партія Олега Ляшка».

Погодьтеся, що в ситуації з голосуванням – склався цікавий тандем. Якщо про відомого в Дубровиці Миколу Кохна ми знаємо достатньо, то про "темну конячку" Павла Петровича ми знаємо зовсім не багато. Спостерігаємо...
переглядів: 1.6K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!