Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ДЕПУТАТ МІСЬКРАДИ ЗВИНУВАТИВ КОЛЕГ У ЛОБІЮВАННІ ВЛАСНИХ ІНТЕРЕСІВ

16 листопада 2021 0

Рідний брат націоналіста та депутата Сарненської районної ради Олександра Задорожного склав повноваження депутата міськради. Але перед тим встиг "насолити" колегам по депутатському корпусу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ОЛЕКСАНДР ГУЗИЧ ОЧОЛИВ РАЙОННУ ОРГАНІЗАЦІЮ ПП «СЛУГА НАРОДУ»


11 листопада депутат від політичної партії Всеукраїнського об'єднання «Свобода» Анатолій Задорожний, який був обраний за партійним списком, склав мандат депутата Дубровицької міської ради.

На відміну від деяких "новоспечених" депутатів, які понабирали на себе та своїх родичів по декілька земельних ділянок, ні я, ні мої рідні, за час мого депутатства, не отримали ЖОДНОЇ земельної ділянки! Я та побратими-свободівці йшли на вибори відстоювати інтереси громади, а не переслідувати власні "шкурні" інтереси! Будучи депутатом, намагався бути корисним громаді: писав депутатські звернення, розробляв проєкти рішень, пропонував зміни до рішень міської ради, сплачував податки… Не завжди депутатський корпус підтримував мої ініціативи, зокрема трансляції сесій та виконкому (сподіваюсь вже без мене депутати ухвалять дане рішення і люди будуть бачити, хто і що пропонує та відстоює), проте ініціатива із "лежачими поліцейськими" – реалізована. Не тримаюсь за депутатський мандат, з легкістю віддаю його наступним кандидатам за партійним списком. Депутатські повноваження – це велика відповідальність, а не привілейований стан чи особливий статус. Бажаю чинним депутатам чесно працювати на благо великої Дубровицької громади, розвивати інфраструктуру сіл, а не "оптимізовувати" заклади освіти і культури, отримати за депутатську каденцію вдячність і повагу виборців, а не земельні ділянки та "бонуси" за "правильне" голосування! – зачитав заяву Анатолія Задорожного секретар міської ради Микола Годунко.


Анатолій Задорожний є рідним братом керуючого Рівненською обласною психіатричною лікарнею с.Орлівка Олександра Задорожного. Анатолій Григорович був також депутатом VI-VII скликань. Незважаючи на свої заяви про "велику відповідальність" за період свого депутатства VIII-скликання, пан Задорожний, відвідав лише чотири сесійні засідання із п'ятнадцяти. Участі в бойових діях на Сході України, як значна кількість його ідеологічних побратимів-націоналістів, екс-депутат Анатолій Задорожний – не брав!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДЕПУТАТ МІСЬКРАДИ ВАСИЛЬ БАБАН ЗАКЛИКАВ ДО ВАКЦИНАЦІЇ ВІД COVID-19

Анатолій Задорожний під час агітаційної роботи в місті Дубровиця.

У разі складання повноважень депутатом Анатолієм Задорожним, наступними за партійним списком йдуть Лариса Горун (с.Селець) та Катерина Парчук (с.Сварицевичі), які вже написали заяви про відмову від депутатського крісла на користь місцевого краєзнавця Володимира Мозоля, який проживає в селі Крупове.
переглядів: 1.5K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!