Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ДЕПУТАТ ОЛЕКСІЙ ЛЯСКОВЕЦЬ ЗНОВУ У РАЙРАДІ

11 жовтня 2017 0

Уродженець села Берестя Олексій Лясковець передумав і поновив депутатський мандат Дубровицької районної ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «АВГІЄВІ СТАЙНІ» РАЙОННОЇ РАДИ


17 березня депутат Дубровицької районної ради, будучи не згідним з лобізмом, який на його думку процвітає у райраді, склав свої повноваження. Більшістю голосів депутати підтримали його бажання однак, як з'ясувалось пізніше, зробили це із порушенням самої процедури. Тож, екс-депутат Олексій Лясковець подав адміністративний позов до суду з проханням визнати протиправним та скасувати рішення Дубровицької районної ради від 17.03.2017 року «Про заяву депутата О.В. Лясковець про дострокове припинення повноважень депутата районної ради».

Своєю чергою, Хортицький районний суд м.Запоріжжя позовні вимоги пана Лясковця задовольнив. Ось що стосовно цього Олексій Володимирович написав на своїй сторінці у Фейсбук:

Відновлення депутатства. Сьогодні Хортицький районний суд м.Запоріжжя визнав протиправним та скасував Рішення Дубровицькоі районної ради Рівненської області «Про заяву депутата Лясковця О.В. про дострокове припинення повноважень депутата районної ради», оскільки дане рішення винесено з грубим порушенням Закону та Регламенту.

Таким чином, якщо Дубровицька районна рада не оскаржить дане рішення, то депутату Стасюк Ніні Іванівні доведеться поступитись своїм депутатським кріслом на користь Олексія Лясковця. Тож, ймовірно, деякі депутатські «сподівання» «розіб'ються» об Українське судочинство.

переглядів: 2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!