Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ДЕПУТАТ ПІДНЯЛА ПИТАННЯ ПРО ПАМ’ЯТНИК ВОЇНУ АТО

04 квітня 2018 0

Депутат Дубровицької міської ради Дубінець Таїсія Володимирівна 24.01.2018 року звернулася з депутатським зверненням до міської ради щодо виділення коштів для виготовлення пам'ятника Білоусу Юрію Миколайовичу, який загинув 26.01.2017 року у зоні проведення антитерористичної організації.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ ВИКОНАНО

01.02.2018 року від міської ради надійшла відповідь на звернення депутата, якою пропонувалося вдові воїна Білоус Надії Йосипівні звернутися за допомогою до військомату, оскільки до компетенції міської ради не входить допомога родинам загиблих воїнів.

Проте, на минулій сесії Дубровицької міської ради депутат Дубінець повторно підняла це питання: «Я думала, прийде відповідь, що ми це питання розглянемо. А прийшла відповідь – зверніться у військомат. Люди добрі! Ви зустрічали її загиблого чоловіка на колінах! То поясніть їй правильно куди звернутися і не треба її назад до мене посилати».

На що Дубровицький міський голова Богдан Микульський відповів: «Якщо людина загинула при виконаннях завдання – їй держава встановлює пам'ятник. А тут, напевно, є деякі питання». Проте, пообіцяв подумати. Доки міська рада думає – райдержадміністрація вже виділила 5 тисяч гривень на встановлення пам'ятника Юрію Білоусу. В міський раді на сьогоднішній день це питання залишається відкритим.

переглядів: 444

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!