Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ДЕПУТАТИ НЕ ХОЧУТЬ УКЛАДАТИ ДОГОВОРИ

24 травня 2017 3

Розпочалась сімнадцята чергова сесія Дубровицької міської ради із звіту керуючого КП «Будинкоуправління» Сергія Васильовича Столярця щодо роботи цього комунального підприємства за 2016 рік. У зв'язку з тим, що сам звіт депутати розглядали на комісіях, було прийнято рішення одразу перейти до запитань та відповідей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ


Так, депутата Таїсію Дубінець зацікавила велика дебіторська заборгованість комунального підприємства. В пояснення керуючий озвучив, що вона виникає через невчасне відшкодування пільг та субсидій, що в середньому становить 100 тис. грн. в місяць. А позиватись до суду за дрібні суми заборгованості споживачів є недоцільним через судові витрати.

Депутат Василь Бабан порушив питання договорів по вивезенню та утилізації твердих побутових відходів (ТПВ), а точніше їх не заключення. Та попри те, що договори не підписані, люди отримують квитанції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РАДА БИ ДУША В РАЙ, ТА ГРІХИ НЕ ПУСКАЮТЬ

Пояснюю – усім тим, хто заперечує були направленні супровідний лист і проекти договорів рекомендованим повідомленням. Підприємство отримало повідомлення із відміткою від отримувачів листів. Протягом місяця ніхто з них не звертався із запереченнями, а відтак комунальне підприємство розпочало нарахування за послугу вивезення ТПВ, оскільки споживач фактично користується цією послугою. Так, як чинним законодавством передбачена наявність такого договору, то по неповернутому договору нарахування не здійснюється – резюмував керуючий КП «Будинкоуправління».

Віталій Андрусенко поцікавився у Сергія Столярця чи той не проводив моніторинг щодо заключення договорів на вивезення ТПВ депутатами міської ради. На що керуючий відповів що зробив і має дані, але озвучувати їх не буде задля уникнення упередженого ставлення. Хоча Віталій Сергійович наполегливо просив озвучити прізвища у зв'язку з тим, що міськрада «бореться» за заключення договорів, а депутати ігнорують їх укладання. Зрештою, керуючий КП «Будинкоуправління» звернувся до депутатського корпусу із закликом підписати договір, адже виникає абсурдна ситуація коли депутати власноруч не показують приклад. За словами Сергія Васильовича, проблема з договорами у Дубровиці на 95% є вирішеною, адже мешканці багатоповерхових будинків мають 100% укладених договорів; суб'єкти господарювання – майже 100% (за винятком тих, хто протягом останнього року увів в експлуатацію певні будови і чомусь не платить за послуги); приватний сектор – 71% укладених договорів.

Генадій Конончук попросив уточнити питання щодо заборгованості по субсидії. А точніше, яка на сьогоднішній день заборгованість і як держава повертає кошти – з запізненням на один місяць чи більше. Керуючий комунальним підприємством відповів, що зараз заборгованість становить 112 тис. грн., а із поверненням держава зволікає вже два місяці. Проте, ця ситуація не вирішується на рівні району.
переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (3)
01-06-2017 21:44:34

вова

так і залишилося загадкою мийка, фасади і тарифи!

оцінити:

4 1
01-06-2017 19:43:00

ГОСТЬ САЙТА

У подвалах нету света - спасибо Столярцу за это!

оцінити:

5 1
24-05-2017 15:27:49

Володимир

Пане Андрусенко, перш ніж ніби задавати окозамилююче запитання, запитайте, чи прозвітував хоч раз "успішний менеджер" Столярець про понесені витрати по кожному будинку - скільки тисяч електролампочок замінено, скільки тисяч тонн фарби використано та скільки кв. км пофарбовано, скільки тисяч гектарів території обкошено та скільки ешелонів снігу вивезено, скільки кілометрів труб замінено, як круглий рік ви прочищаєте якусь каналізацію, скільки вагонів піску підвезли на дитячі майданчики, і т. д.. Перед кожним будинком окремо, як тарифи на кожен будинок ви встановили. Це справедливо. І справедливо буде коли кожну тисячу кілометрів, кожну тисячу штук і все що ви вкрали і списали вам жильці після вашого звіту запхають в одне місце. І після цього особисто в мене да і у інших з'явиться повага до Микульського, Андрусенка та інших депутатів, що так хвалять Столярця.

оцінити:

17 4

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!