Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ДЕПУТАТИ ВИРІШИЛИ ПРОДАТИ БУДІВЛЮ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА

03 травня 2017 6

Депутати районної ради вирішили продати аварійну будівлю районної організації «Червоного Хреста», яка знаходиться по вулиці Шевченка, 60 (біля районної стоматологічної поліклініки).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ДУБРОВИЦІ ПЛАНУЮТЬ ПРОДАТИ АВАРІЙНУ БУДІВЛЮ


На початку року головою Дубровицької районної ради Миколою Кухарецем було створено робочу групу, до складу якої увійшли: Задорожний О., Берестень Л., Яковець М., Лосік Ю., Петрушко О. та Сімаченко В. 28 лютого 2017 року ця робоча група здійснила виїзд на вищезгаданий об'єкт із метою аналізу на відповідність аварійності будівлі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЧИ ПІДЕ ЛАСА ЗЕМЕЛЬКА "З МОЛОТКА"?

Будівля районної організації «Товариства Червоного Хреста».

Як повідомив заступник голови райради Олександр Задорожний робоча група вирішала – будинок у занедбаному стані, тому його варто продати "з молотка". Знести будівлю не можуть, адже не мають права власності на землю, яка належить міській раді. А отже, у випадку його знесення, право власності буде повністю втрачено.

Нагадуємо, що місцеві жителі та депутати від фракції політичної партії «Воля» виступили з ініціативою побудувати на місці будівлі дитячий майданчик. На превеликий жаль, вище згадані ініціативи були відхилені депутатською більшістю шляхом голосування.
переглядів: 1.4K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (6)
08-05-2017 11:44:27

Олексій Лясковець

Будівлю можна реконструювати, продати, подарити, передати в оренду або користування, але точно не Дубровицькій районній раді і причин для цього багато.
Це має робити і приймати рішення громада - майбутня ОТГ і не залежно від того яке це буде рішення, це буде рішення громади, а не депутатів району.
Подивишся що відбувається і розумієш - Микульський розтягує все що тільки можна - розуміє що більше не оберуть так хоч все роздам, продам і т д, Дубровийька районна рада - витягує (виводить) всі кошти котрі приходять до районного бюджету за перевиконання і фактично виведення цих коштів проходить в одні ворота, а з цією будівлею Дубровицька районна рада перейшла на новий рівень - потрібно все продати, поки є повноваження і гроші витратити, але точно не на програми.

оцінити:

13 0
05-05-2017 13:15:04

Чирук Іван

Ніхто не каже, що не треба продавати . Але аукціони в нас проходять в кабінетах , хто у руля. Пропав гуртожиток біля школи №2 і фундаменту немає - районна освітянська власність напевно.?? За копійки котельню продали Ревізію зробіть районного майна.

оцінити:

3 3
04-05-2017 22:17:30

Михайло Яковець

Шановний пане Іване! Важко говорити з людьми, які керуються емоціями. З Вашого коментаря і Крота виходить що неправильно зробили, що продають будівлю. Добре, припустимо, що не так. А як тоді мали б поступити??? Яким мало б бути вірне рішення??? Хочеться почути аргументовану відповідь, а не емоції, які Ви висловлюєте в своїх коментарях. Я давно читаю цей сайт і можу сказати, що "хаять" всі мастаки, а от хорошу вірну позицію чи пропозицію почути важко. Ну і до відома - не приплітуйте проблеми міськради до районної ради. Ніякого впливу депутати районної ради на міську владу не мають і не можуть мати. Тому за все те, що там робиться, питайте у депутатів міськради. Я думаю вони скажуть, хто, кому, за що і як продав чи віддав.

оцінити:

1 7
04-05-2017 21:15:23

Чирук Іван

ви знаєте , шановний Михайло , що в нашому місті БАЖАЮЧИХ придбати - чимало , але чомусь за безцінь з молотка пішла котельня Теплосервіса разом з землею в центрі міста, яку продав Микульський, роздєребанили кладовища , в тому числі частина єврейського - вже хазяїн є і всі підприємства банкроти - найшли своїх хазяїв і біля банку файно без аукціона виросли КВІТИ і скоро Орловському у вікнах будуть цвісти - ВСЕ ЦЕ "ДОАУКЦІОНИ" і ДОГОВОРНЯКИ.

оцінити:

8 1
04-05-2017 18:51:47

Михайло Яковець

Коли почитаєш коментарі всяких Кротів, які навіть своє ім*я бояться називати, то стає сумно за таких експертів, які не знаючи ситуації ляпають будь-що. Мій виступ саме і заключався в тому, щоб пояснити людям чому будівлю треба продавати, а не зносити як просили депутати Волі. ДЛя таких кротів пояснюю ще раз. Будівля належить райраді, а земля під нею - міськраді (просто на даний час вона перебуває в користуванні). Тому якщо б депутати прийняли рішення про знесення, то райрада автоматично втратила б право користування і земля перейшла б міськраді і далі вона розпоряджалась би вільною ділянкою на свій розсуд. Ми ж навпаки, свої рішенням дали можливість ВСІМ БАЖАЮЧИМ придбати на відкритому аукціоні будівлю і в подальшому власник робив би там що хотів. Так от, шановний Крот, якщо ви так переживаєте за дерибан, то моя Вам пропозиція - купіть цю будівлю і розміщайте там все що хочете - хоч картоплю садіть, хоч дитмайданчик ставте, хоч магазин будуйте.

оцінити:

1 11
03-05-2017 15:51:05

Крот

Срати вони хотіли на людей і на Волю. Зграя своє робить далі.Деребан - одним словом.

оцінити:

15 3

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!