Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ДЕПУТАТИ ЗАСЛУХАЛИ КЕРІВНИКА ГРОМАДСЬКОГО ФОРМУВАННЯ

04 жовтня 2017 0

29 вересня депутати Дубровицької міської ради заслухали звіт керівника громадського формування з охорони громадського порядку Федоора Цабана.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТУАЛЕТНОГО КРАДІЯ ЗНАЙДЕНО


Громадське формування з ОГП було створене згідно Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону». В нього входить 15 установ і організацій – загальною чисельністю 85 чоловік. Графік чергування затверджує міський голова Богдан Микульський, голова райдержадміністрації Микола Петрушко та начальник Дубровицького відділення поліції Костянтин Головатюк. Чергування відбуваються в п'ятницю, суботу та неділю з 21 до 1 години ночі.

Так, 29 вересня, голова громадського формування Федір Цабан, під час останньої сесії міськради, похизувався спільною роботу з поліцією по дотриманню порядку розміщення торгових місць на приринковій території, а також правильному паркуванню автомобілів по вулиці 1000-ліття Дубровиці.

Також, керівник громадського формування наголосив, що ним проводиться профілактична робота з молоддю шкільного віку, яка знаходиться в пізній час у центрі міста. Мовляв, він особисто проводить розяснювальні бесіди з школярами, працівниками та власниками магазинів, де продають спиртні напої, аби не допустити продажу алкоголю та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років. Хоча чудово прослідковується, що робота в даному напрямку проводить тільки на папері. Дорослі та молодь без проблем купує і вживає спиртні напої на лавочках центрального парку міста, як на вихідних так і в буденний час.

Під час функціонування громадського формування громадянами неодноразово вчинялися адміністративні правопорушення з нанесення збитків місту, але керівником громадського формування не було складено жодного адмінпротоколу. Це викликало шквал критики від депутата міськради Віталія Андрусенка, в сторону керівника громадського формування Федіра Цабана.

Складається враження, що громадське формування з охорони громадського порядку працює незадовільно та є неефективним громадським утворенням, яке тільки те й робить, що «тягне» гроші з міського бюджету.

переглядів: 644

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!