Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ДЕПУТАТКА РОЗКРИТИКУВАЛА МЕДИКІВ ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

11 жовтня 2021 0

Депутатка від ВО «Батьківщина» розкритикувала медиків Дубровицької підстанції екстреної медичної допомоги за їхній непрофесіоналізм.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У МИЛЯЧАХ ЗАПРАЦЮВАВ ПУНКТ ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИДепутатка Дубровицької міської ради від Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» Валентина Годунко розкритикувала медиків Дубровицької підстанції екстреної медичної допомоги під час чотирнадцятої чергової сесії міськради.

Пані Годунко запевняє, що особисто відчула непрофесіоналізм медичних працівників швидкої допомоги, яка знаходиться на Воробинській. Обраниця розповіла моторошну історію про те, як житель села Соломіївка, який був її сусідом, скоїв суїцид за допомогою повішання, а медики швидкої допомоги не реагували на виклик рідних потерпілого, поки той помирав на їхніх руках. Мовляв оператор відмовлялася направляти чергового фельдшера на виклик за номером «103».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ПОРУБЦІ З'ЯВИТЬСЯ ШТАТНИЙ МЕДИЧНИЙ ПРАЦІВНИК

Я хочу пояснити депутатам, що швидка медична допомога – інша структура, яка не підпорядковується Дубровицькій міській лікарні. Ми, на жаль, вплинути на них не можемо. У них свій департамент із своїм керівництвом, а диспетчери знаходяться у місті Рівне. – додав головний лікар міської лікарні Руслан Бовгиря.


Потрібно їх притягнути до відповідальності, бо так не можна. Чому на сесії немає заступника голови Сарненської районної державної адміністрації? Нехай приїдуть і дадуть відповідь на запитання. запропонував депутат Андрій Кулик.

Нагадуємо, що не перший випадок, коли місцеві медики "екстренки" є об'єктом обурення дубровичан. Самі ж працівники медичної служби завжди заперечують відмову приїжджати на виклик.

переглядів: 1.1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!