Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ДЕПУТАТУ МІСЬКОЇ РАДИ ВІДМОВИЛИ В ПРАВІ НА ПОМІЧНИКА

27 листопада 2021 0

Депутат міської ради звернувся із депутатським запитом щодо розгляду проєкту рішення «Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата Дубровицької міської ради VIII скликання».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДЕПУТАТ МІСЬКРАДИ ЗВИНУВАТИВ КОЛЕГ У ЛОБІЮВАННІ ВЛАСНИХ ІНТЕРЕСІВ


Депутат Дубровицької міської ради Микола Петрушко вирішив скористатися своїм правом на призначення помічника-консультанта, яке передбачене статтею 29-1 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».

Так, 11 листопада депутат Петрушко звернувся до п'ятнадцятої чергової сесії Дубровицької міської ради з проханням розглянути проєкт рішення «Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата Дубровицької міської ради VIII скликання». (На засідання чергової сесії особисто Микола Петрушко – не прийшов!)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЗЕМЕЛЬНОМУ ВІДДІЛІ МІСЬКРАДИ ВІДБУВАЄТЬСЯ МАГІЯ

Депутат Микола Петрушко під час засідання чотирнадцятої сесії VIII скликання.

Вищезгадана ініціатива, пана Петрушка, викликала в депутатів під час голосування неабияке здивування і сміх. Це й не дивно, адже депутати не читають законодавство, а дехто з них набув місце в партійному списку «за домовленістю».

Як Ви вже здогадалися, письмовий запит Миколи Петрушка не дістав підтримки. За результатами голосування «РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО»: «ЗА» – 13, «ПРОТИ» – 2, «УТРИМАЛИСЬ» – 3, «НЕ ГОЛОСУВАЛИ» – 2, «ВІДСУТНІХ» – 7. Отже, помічників-консультантів депутата в Дубровицькій міській раді – не буде!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ОЛЕКСАНДР ГУЗИЧ ОЧОЛИВ РАЙОННУ ОРГАНІЗАЦІЮ ПП «СЛУГА НАРОДУ»

П'ятнадцята чергова сесії VIII скликання.

Був розроблений новий проєкт рішення. Прошу підтримати для нього особисто (на обличчі глузлива посмішка – прим. авт.). Вимоги стосовно прав і обов'язків про можливість їхнього функціонування — передбачено Законом. Ну, хоче положення, то… — іронічно прокоментувала під час сесійного засідання юристка Оксана Драган.

Нагадуємо, що відповідно до статті 29-1 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», депутати місцевого рівня можуть мати до 5 помічників на громадських засадах. Але на відміну від своїх колег із Верховної Ради, асистенти місцевих депутатів:

  • не мають статусу державного службовця (отже, не отримують відповідного рангу та інших пільг, передбачених Законом України «Про державну службу в Україні»);
  • не отримують заробітної платні з місцевого бюджету;
  • не здобувають трудового стажу за період роботи помічником-консультантом.

Незважаючи на обмеження помічники-консультанти можуть сприяти публічності в роботі мерії. За дорученням депутата місцевої ради помічники братимуть участь в організації вивчення громадської думки, потреб територіальної громади, інформувати про них депутата відповідної місцевої ради та вносити пропозиції щодо шляхів їх вирішення. А це саме те, чого так побоюється правляча в міській раді фракція «Батьківщини», на чолі з мером Б.М. Микульським.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МЕР НЕ ПІДТРИМАВ УЧНІВ КРИВИЦЬКОЇ ШКОЛИ, ЯКІ ПРОВЕЛИ МІТИНГ-ПРОТЕСТ

Дубровицький міський голова разом із секретарем міськради Миколою Годунком.

ДОВІДКОВО: Микола Петрушко проживає в селі Селець Дубровицької ТГ. У минулому був директором проблемного комунального підприємства «Теплосервіс». У листопаді 2016 року призначений на посаду голови Дубровицької РДА, змінивши на цій посаді скандального Сергія Киркевича. Після звільнення з Дубровицької РДА, Микола Михайлович був скерований на посаду керівника доведеної до банкрутства районної стоматполіклініки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДУБРОВИЦЬКА МІСЬКА РАДА ВІДМОВИТЬСЯ ВІД ПОСЛУГ КП «ТЕПЛОСЕРВІС»

Комунальне підприємство «Теплосервіс».

З 2020 року депутат Дубровицької міської ради VIII скликання. У 2021 році після невдоволення зі сторони партійного керівництва його діяльністю в міській раді, склав повноваження голови фракції ПП «Європейська Солідарність» в Дубровицькій міськраді на користь сімейного-лікаря Олександра Баклана.

Нагадуємо, що головою «пропорошенківської» партії «Європейська Солідарність» у Дубровицькій громаді є дубровичанин Максим Разкевич.

переглядів: 1.5K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!