Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ДЕРЕВА РІЖУТЬ, ТА НЕ ТІ

16 грудня 2017 0

Колись ми публікували лист пересічного жителя нашого міста, який звернув увагу на таку проблему, як ціла колонія ворон у районі Дубровицької ЦРЛ. Крикливі птахи не давали спокою пацієнтам.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯКІСТЬ ВОДИ ТА ЇЇ ВПЛИВ НА ЗДОРОВ'Я НАСЕЛЕННЯ

На території районної лікарні дійсно дуже багато дерев. Також там завжди багато людей, тож, відповідно, птахам постійно є де поживитися. Створені всі сприятливі умови для їхнього життя і розмноження. Втім, біля лікарні таким шумним птахам дійсно не місце.

Нещодавно дерева біля ЦРЛ почали вирізати. Втім, під пилу потрапили переважно молоді та здорові дерева. А от величезне, старе і хворе дерево, вся масивна вага якого тримається на самій лише корі, пила чомусь оминула. Логіка вибору дерев для зрубу нам залишається незрозумілою. Не потрібно бути фахівцем у питанні дерев, аби розуміти, що дерево, зображене на фото, може от-от завалитися від пориву вітру, адже в середині воно повністю прогнило. А росте воно над проходом до приміщення поліклініки, кудою щодня ходять сотні людей. Сподіваємось, довго йому стояти у черзі на зруб не доведеться. Не хотілось би, щоб в цій ситуації спрацювала стара народна приказка: «Доки грім не гримне…».

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!