Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ДИРЕКТОР МІСЬКВОДОКАНАЛУ МИКОЛА СТОВБА ВИСТУПИВ У МІСЬКІЙ РАДІ

03 лютого 2022 0

Дубровицька міська рада врегулювала якість надання послуг комунальним підприємством «Міськводоканал», щоправда, тільки на папері.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МІСЬКА ВЛАДА ПЛАНУЄ ПІДВИЩИТИ ТАРИФИ НА ВОДУ: НАЗВАНІ ПРИЧИНИ


Дубровицька міська рада затвердила «Правила приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення міста Дубровиця». Документ є частиною прийнятого депутатами Рішення міської ради №559 від 20 січня 2022 року (завантажити рішення), яке набуде чинності з моменту його опублікування на офіційній сторінці Дубровицької міської ради в мережі інтернет.

Найближчим часом керівники підприємств, організацій (установ, закладів) та інші суб'єкти господарювання, які скидають свої стічні води до систем централізованого водовідведення м.Дубровиця, мають забезпечити додержання вимог правил приймання стічних вод до системи центрального водовідведення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У МІСЬКВОДОКАНАЛІ НЕДОРАХУВАЛИСЯ 250 КУБІВ ВОДИ

Директор КП «Міськводоканал» Микола Стовба на черговому засіданні сімнадцятої сесії міськради.

Під час обговорення проєкту рішення директор комунального підприємства «Міськводоканал» Микола Стовба пожалівся на брак обслуговуючого персоналу, який працює із системою водовідведення. Згідно зі штатним розписом водоканал має лише два слюсарі, але фактично в каналізаційній системі працює весь персонал комунального підприємства. Про це стало відомо зі слів самого директора.

Микола Степанович нагадав про те, що міськводоканал має слідкувати за якістю води, яка немає містити шкідливих речовин, які забруднюють труби та систему водопостачання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МІСЬКРАДА НА 300 ТИС. ГРН. ПОПОВНИЛА СТАТУТНИЙ ФОНД «БУДИНКОУПРАВЛІННЯ»

Досить жорсткі наші правила… Якщо ціни на воду будуть нижче ніж, економічно обгрунтовані тарифи, то грошей нам не буде вистачати. У нас борг по електроенергії 200 тис. грн., і починається проблеми з виплатою зарплати, адже тарифи були затверджені набагато нижче собівартості. Важиваємо за рахунок додаткових робіт, які робило підприємство. — наголосив директор КП «Міськводоканал» Микола Степанович Стовба.


Нагадуємо, що 12 січня Дубровицька міська рада повідомила про намір здійснити підвищення тарифів на воду, її видобування, транспортування, постачання, послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для всіх категорій споживачів, що надаються КП «Міськводоканал» на 2022 рік.
переглядів: 1.4K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!