Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ДО СЛУЖБИ В АРМІЇ ГОТОВІ!

12 жовтня 2018 0

Щорічно, в усіх містах України проводиться набір молодих людей на строкову військову службу. В рамках цього, в армію забирають тисячі українських хлопців.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: АРМІЯ НЕ ТІЛЬКИ ВОЮЄ, А Й БУДУЄ

Цьогоріч осінній призов припав на 9 жовтня. На території Дубровицького районного військового комісаріату відбулися урочистості з нагоди першої відправки молодого поповнення на строкову військову службу до лав Збройних Сил України.

Про те, що хлопці вже стали військовослужбовцями і їм присвоєне перше військове звання «солдат» зазначив Військовий комісар Дубровицького районного військового комісаріату, учасник антитерористичної операції підполковник Анатолій Онуфрійович Білаш та побажав хлопцям чесно і сумлінно виконати свій військовий обов'язок перед українським народом та державою.

Призовникам згідно з постановою КМУ №587 від 12.08.2015 «Про затвердження Порядку виплати грошової допомоги громадянам України, які призиваються на строкову військову службу», виплачується допомога громадянам України, які призиваються на строкову військову службу, у розмірі двох мінімальних заробітних плат - 3 тис. 200 грн. Термін строкової служби для призовників становить 18 місяців, котрі мають вищу освіту та ступінь магістра, цей термін складає 12 місяців. Також згідно зі ст. 119 Трудового кодексу України, під час дії особливого періоду за військовослужбовцями, призваними на строкову військову службу, зберігається їхня середньомісячна заробітна плата, а також робоче місце на весь термін проходження служби.

Молоді юнаки стали на вищу сходинку свого дорослого життя, мають інші погляди та серйозно ставляться до майбутнього - тепер вони солдати. Проте їхні батьки з острахом дивляться на це, бо всі ми знаємо, що таких юних можуть перекинути в зону АТО. І залишається лише вірити в те, що наші солдати пройдуть службу достойно і неушкодженими повернуться до своїх домівок.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!