Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ДОПОМОЖЕМО РАЗОМ!

06 вересня 2018 0

Родину Савицьких торкнулась біда. Вже неодноразово зверталися з проханням допомогти цій дитині з нашого району.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ НА ПІДТРИМКУ ХВОРОГО ХЛОПЧИКА

Житель села Висоцьк Дубровицького району, Савицький Віктор Олександрович, 2009 року народження, близько 4-5 місяців тому потрапив в онко - гематологічне відділення Рівненської обласної дитячої лікарні. Хлопчику встановили діагноз: ідіоматична тромбоцитопанія пурпурна.

Але, нажаль тільки через 4 місяці безрезультатного лікування лікарям вдалось поставити інший діагноз.Вітя вже тривалий час лежить у лікарні. Щоб врятувати Вітюшу потрібна операція по пересадці кісткового мозку. Аналізи показали, що ніхто з рідних на донора не підходить. А це означає, операція можлива лише за кордоном. Її вартість орієнтовно 200 тисяч євро! Сума непідйомна і всіма можливими шляхами родина збирає кошти.

Навіть одна гривня небайдужих може допомогти дитині подолати хворобу і якнайшвидше повернутися в сім'ю і дитячий шкільний колектив. Вітюшка дуже мріяв піти разом зі всіма на перший дзвоник. Давайте допоможемо разом якнайшвидше повернутись йому до школи.

Молоді батьки зверталися і у Фонди, і у Міністерство охорони здоров'я, які допомагають таким діткам, проте все безрезультатно – потрібно чекати своєї черги. А на сьогоднішній день чекати поки хтось відгукнеться допомогти – немає часу, адже кожна хвилина для хлопчика дорогоцінна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ ПЕРУКАРНІ "БРИЗ"

Приємно, що ще є люди, які допомагають цій родині. Родина Савицьких дуже дякує за протягнуту руку допомоги. Слід зазначити, що Висоцька школа та НВК-ліцей м. Дубровиця допомогали у зборі коштів. У сім'ї, крім Віктора, виховується ще троє дітей. Тому для Савицьких зібрати кошти самостійно нереально.

Давайте не БУДЕМО БАЙДУЖИМИ до чужого горя. Адже, ми теж люди і, не дай Бог, в кожного може статися біда. Будьмо людьми…

Карта Приватбанку тата: 5168742209729874 (Савицький Олександр Вікторович)

Контактний телефон мами: 0979272671 (Інна Віталіївна)
Контактний телефон тата: 0978728185 (Олександр Вікторович)
Всі документи додаються!

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!