Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ДОПОМОЖІТЬ ЗБЕРЕГТИ ЖИТТЯ!

15 січня 2019 0

Кожна підписана петиція – це крок до життя.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ЕПІДЕМІЯ КОРУ: ЯК ВБЕРЕГТИСЯ (+ВІДЕО)

Для кожних батьків діти - це найбільше щастя. Ми засмучуємося коли вони хворіють навіть на банальну застуду. І радіємо, коли все добре обходиться і дитина вже здоровенька. Проте, на жаль, в Україні дуже багато дітей, які мають невиліковні хвороби та борються за своє життя щохвилини. Такі діти вже морально і фізично виснажені, але не здаються, бо хочуть жити.

«А Вам відомо, як почувається мама невиліковно хворої дитини? В нашій країні з такими дітками нічого не можна зробити. В світі вже кілька років діти хворі на спінальну м'язову атрофію отримують ліки від цієї хвороби. Але в Україні вони не доступні. Прошу усіх Ваc ПІДПИСАТИ ПЕТИЦІЮ на призеденському сайті петицій України. Нам потрібно зібрати 21 500 голосів за 66 днів! Час відведений на голосування нещадно біжить, а підписів невистачає! Ми надіємся отримати підтримку і зареєструвати ліки SPINRAZA в Україні! Допоможіть, будь-ласка, зібрати потрібну кількість голосів, щоб наше прохання розглянули. Зробіть добру справу!!! Богданочка бореться щохвилини з рідкісною вбивчою хворобою Спінально М'язовою Атрофією – 1 типу. З такою хворобою як у Богдани є більше 200 діток та дорослих з СМА із різними типами важкості і вони теж виборюють своє життя у СМА! І мріють мати шанс на життя в Україні!», - пише на своїй сторінці у мережі фейсбук Галина Кивлюк.

Кожна підписана петиція - це крок вперед до збереження життя СМАдіток і надія для СМАбатьків бачити оченятка та усмішки своїх діток.

ДАВАЙТЕ ПІДТРИМАЄМО І ДОПОМОЖЕМО ХВОРИМ З ДІАГНОЗОМ СМА ОТРИМАТИ ЛІКИ ТА ЗБЕРЕГТИ ЖИТТЯ!!!
Ссилка на петицію: https://petition.president.gov.ua/petition/49113.

Прикро, що наша країна не може забезпечити таким дітям доступне лікування. Батьки з останніх сил намагаються достукатися до чиновників, адже кожне лікування потребує великих коштів. Та, на жаль, простий народ ніхто не хоче чути.

переглядів: 672

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!