Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ДОШКІЛЬНЯТА СВЯТКУВАЛИ «СВЯТО ОСЕНІ»

04 листопада 2018 0

Дуже насиченим виявився тиждень для дошкільних навчальних закладів. Адже дітки готувалися до свята осені.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: СТАРШОКЛАСНИКИ ВІДВІДАЛИ "ЛАЙДАЦЬКУ ГОРУ"

Осінь – пора чарівності та казковості, яка заворожує кожного своїм багатством та неповторністю. От і вихованці дошкільних навчальних закладів на Дубровиччині створили по своєму святкову і водночас осінню атмосферу «Свята Осені», яка не залишила байдужим ні одного присутнього.

В усіх дошкільних навчальних закладах з 29 жовтня по 2 листопада пройшло свято осені. Одні дітки відзначали своє свято раніше, інші – пізніше. Проте підготовка до святкування в дитячих садочках починалася заздалегідь, адже дітям потрібно було вивчити вірші про осінь, зробити разом із батьками святкові костюми та композиції з осіннього листя, овочів та фруктів.

Педагогічні колективи - творчі і натхненні, підготували чудові сценаріЇ та разом з маленькими акторами подарували всім справжнє свято! Дітки порадували присутніх піснями про осінь, розповідали вірші, а свою танцювальну майстерністю показали в різних танцювальних композиціях.

Слід зазначити, що такі заходи дуже важливі, адже прищеплюється дітям любов і дбайливе ставлення до природи, розкриває ознаки та прикмети осені та дарує гарний настрій і відчуття свята у буденний день. Свято подарувало незабутні враження та емоції не тільки гостям , а й самим маленьким акторам.

Фото своїх виступів надіслали нам до редакції кілька садочків: Висоцький, Берестівський та Дубровицький №4.

переглядів: 696

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!