Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ДУБОВА ЛОЖКА 2018 - У ЛЮТИНСЬКУ ПРОЙДЕ ЯСКРАВИЙ ФЕСТИВАЛЬ

19 вересня 2018 0
30 вересня у мальовничому селі Лютинськ відбудеться яскраве дійство - фестиваль "Дубова ложка". Фестиваль-конкурс проводиться з нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ВИСОЦЬКУ СЬОГОДНІ БУЛО СВЯТО

Золота осінь навідалась у Поліський край і дуби почали фарбуватись у багряно-червоні кольори. Красу багатовічних красенів прагнуть продемонструвати гостям району організатори фестивалю "Дубова ложка", який відбудеться у Лютинську 30 вересня. Мета фестивалю-конкурсу – активізація внутрішнього туризму і приваблення туристичних потоків, створення умов для підвищення туристичної привабливості сільської місцевості, популяризація поліської кухні, збереження та вдосконалення рецептури приготування борщу, пропаганда культури приготування і споживання гарячих страв, обмін досвіду кухарів.

Організовує фестиваль-конкурс відділ культури і туризму Дубровицької районної ради та Лютинська сільська рада.У програмі конкурсу передбачено приготування страв у казані, проведення туристичної вікторини, виступ пластунів та ряд інших заходів. Тож 30 вересня у вас є можливість провести активно та корисно вільний час серед унікальної природи нашого краю.


переглядів: 2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!