Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ДУБРОВИЧАНИ ПОЧАЛИ ОТРИМУВАТИ КОМПЕНСАЦІЮ ЗА ЕКОНОМІЮ НА ОПАЛЕННІ

14 листопада 2017 0

Раніше Володимир Гройсман повідомляв, що у найближчі місяці українці зможуть отримати до 700 грн готівкою в межах монетизації субсидій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЧОМУ НЕ ВСІ ПП МОЖУТЬ ОФОРМИТИ ПЕНСІЮ


Ще у серпні цього року українським родинам, які зекономили на використанні світла чи газу прем'єр-міністр рекомендував для отримання компенсації, до 1 вересня подати заяву в місцеве управління соціальної політики. Попередньо прогнозувалось, що той, хто зекономив 150 кВт електроенергії, яка використовувалась на опалення, чи 100 кубів газу, отримає до 1 вересня компенсацію у розмірі до 700 гривень. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман зазначав, що уряд ще з осені 2016 року розробляв механізми компенсації економії, яку українці забезпечили під час опалювального сезону

Восени 2016 я обіцяв знайти механізми компенсації економії, яку українці забезпечили під час опалювального сезону. І таке рішення вже є. 1,5 млн. родин, які використовували газ та електроенергію для опалення своїх помешкань, і забезпечили економію у цьому опалювальному сезоні, отримають реальну компенсацію у розмірі до 700 грн. готівкою. Як її отримати - розповідаю у своєму відеоблозі.

Нагадаємо, що раніше Володимир Гройсман повідомляв, що у найближчі місяці українці зможуть отримати до 700 грн готівкою в межах монетизації субсидій. Про це він повідомляв під час засідання Кабміну. Тоді ж віце-прем'єр-міністр Павло Розенко, сказав, що це разова виплата для населення, яке зекономило на газі або електриці в опалювальному сезоні 2016-2017 роках. Він додав, що до вересня 2017 року гроші отримають ті громадяни, які не вибрали всю норму субсидій.


У нашому Дубровицькому районі, за словами керівника управління соціального захисту РДА Буткевича Валентина Андрійовича, 206 тис. грн., які виділили для управління вони вже виплатили. Право на виплату близько 680 грн. у районі мали 1580 чоловік. У разі, якщо буде фінансування від держави, то й надалі компенсація в межах монетизації субсидій виплачуватиметься.

Хочеться сподіватись, що ці виплати не стануть одноразовою акцією для створення видимості роботи Мінсоцполітики та «снодійним», аби приспати бунтівні настрої людей щодо їхньої роботи. Адже останнім часом, незадоволення щодо роботи Павла Розенка серед населення України дедалі стає видимим!

переглядів: 495

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!